North Fish udoskonala dostawę posiłków

Sieć restauracji North Fish stawia na dynamiczny rozwój usług delivery. Kolejnym partnerem w zakresie dostaw został Glovo, który realizuje zamówienia z bezpośrednią dostawą do klientów. Dzięki temu, klienci restauracji obecnie mogą zamawiać posiłek z restauracji North Fish, za pośrednictwem już czterech operatorów: PizzaPortal.pl, Pyszne.pl, Wolt oraz poprzez nowoczesną aplikację Glovo.

Glovo jest aplikacją umożliwiającą zamówienie dowolnego produktu w obsługiwanym mieście i jego szybką dostawę w przeciągu godziny. Obecnie prężnie działa w 202 miastach w 26 krajach na obszarze Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Firma posiada potężne zaplecze 5,5 mln użytkowników aplikacji oraz 16 tys. punktów partnerskich.

Aktualnie oferta Glovo dostępna jest w 20 restauracjach North Fish w ośmiu polskich miastach tj. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice. W ten sposób, klienci mogą cieszyć się smakiem ulubionych ryb, owoców morza i dań wegetariańskich nie tylko w restauracji, ale również w domu, biurze czy innej dogodnej dla nich lokalizacji.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 46 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1 tys. pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

North Food Polska S.A.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 47 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz John Burg.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej, należącej do Michała Sołowowa, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.