Focus Mall Zielona Góra: salon YES otwarty po remoncie

Dobiegła końca modernizacja Salonu YES w centrum handlowym Focus Mall Zielona Góra. Ten polski salon jubilerski zyskał bardziej kameralną aranżację. Lokal w zielonogórskiej galerii zajmuje 66 mkw. powierzchni.

Odświeżony Salon YES jest dostosowany do najnowszej linii wizualnej marki. Salon wypełniają odcienie beżu oraz bieli, a także butelkowej zieleni. Kolory te zostały ocieplone motywem drewna. Całość daje poczucie przestronności. Nowa, jeszcze bardziej elegancka aranżacja jest doskonałym tłem dla ekspozycji biżuteryjnych kolekcji. Atutem jest także wyszukane oświetlenie w postaci żyrandoli, które dodatkowo podkreśla walory bogatego asortymentu. Salon znajduje się na poziomie 1, naprzeciwko kina Cinema City.

YES ma 160 salonów w Polsce

– Modernizacja Salonu YES wynikała, m.in. z trwającej przebudowy galerii. Jestem przekonana, że wyczekiwane przez klientów, ponowne otwarcie Salonu rodzimej marki, spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Focus Mall ma mocną pozycję na rynku regionalnym. Taki klimat i dynamika sprzyjają inwestowaniu i rozwojowi, zwłaszcza, jeśli doliczyć do tego otoczenie jakie tworzymy, zarówno naszym partnerom biznesowym, jak i odwiedzającym – komentuje, Marta Radziwoń, Dyrektor CH Focus Mall Zielona Góra.

Salony YES to sieć sprzedaży należąca do spółki YES Biżuteria. Firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem jest liderem rynku jubilerskiego obok marek Kruk i Apart. Sieć YES liczy ponad 160 salonów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Marka oferuje najwyższej jakości biżuterię stworzoną ze szlachetnych kruszców m.in. złota, platyny, srebra i kamieni szlachetnych.

Focus Mall Zielona Góra w portfolio obiektów NEPI Rockcastle

Focus Mall to nowoczesne centrum handlowo – usługowe w centrum Zielonej Góry, wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach „Polskiej Wełny”. Na 29 tys. m.kw. GLA. oprócz znanych sklepów i butików dostępne jest, m.in. 9-salowe kino. Na terenie galerii mieści się Muzeum dawnego Zakładu Przemysłu Włókienniczego „Polska Wełna”, które podkreśla charakter obiektu. W ramach prowadzonej rozbudowy i modernizacji Focus Mall zyska dodatkowe 15 tys. mkw. powierzchni GLA, na której znajdą się kolejne znane marki. Już na obecnym etapie rozbudowy klienci mają do dyspozycji nowy, dwukondygnacyjny parking w nowo wybudowanej część galerii. Zakończenie przebudowy planowane jest na IV kw. 2020 roku. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.