Bio Family otworzy pierwszy sklep w Warszawie

Sieć Bio Family, która zadebiutowała na polskim rynku w 2018 roku, planuje otwarcie kolejnej placówki. Nowy lokal sieci zostanie otwarty w styczniu br. w Warszawie przy ul. Powsińskiej, w sąsiedztwie centrum handlowego Sadyba Best Mall.

Sklep w Warszawie będzie szóstym supermarketem w sieci Bio Family. Trzy sklepy sieci działają już w Poznaniu, kolejne w Swarzędzu oraz we Wrocławiu. Sieć posiadała także sklep w Konstancinie-Jeziornie, jednak punkt w tej lokalizacji został zamknięty z końcem ubiegłego roku.

Nowy lokal, zgodnie z formułą tego konceptu będzie otwarty przez 7 dni w tygodniu. Wdrożenie usługi Open 24/7 przez Bio Family umożliwia klientom robienie codziennych zakupów przez 365 dni w roku – w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu. Po otrzymaniu specjalnej karty Open 24/7 klient może samodzielnie wejść do sklepu przykładając kartę do czytnika i robić zakupy bez obecności obsługi. Po wybraniu wszystkich produktów klient udaje się do kasy samoobsługowej, a płatności dokonuje kartą – Visa, MasterCard, Apple Pay lub Google Pay – w terminalu płatniczym.

Duże miasta na celowniku sieci Bio Family

Pierwszy sklep Bio Family powstał w 2018 roku w Poznaniu i był pierwszym supermarketem testującym zaawansowane rozwiązanie technologiczne. Po okresie testowym usługa Open 24/7 jest również obecna w pozostałych supermarketach Bio Family w całej Polsce.

Priorytetem spółki Bio Market Polska jest, jak mówił w wywiadzie dla Retailnet Dawid Pecyna, Dyrektor ds. Ekspansji sieci sklepów Bio Family, pojawienie się na terenie aglomeracji warszawskiej, w Trójmieście, Krakowie i Katowicach oraz otwarcie kolejnych sklepów w Poznaniu i we Wrocławiu.

Sieć będzie rozwijana w oparciu o system franczyzowy. Sklepy będą otwierane zarówno w retail parkach i galeriach handlowych, jak i jako obiekty wolnostojące. Średnia powierzchnia lokali to 500–700 mkw.

Przypomnijmy, Bio Family to supermarkety z ekologiczną i zdrową żywnością. Wszystkie produkty spożywcze posiadają europejski certyfikat żywności ekologicznej czyli są bio. Właścicielem sieci jest spółka Bio Market Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.