Dwie marki dołączyły do najemców CH Osowa

Lista najemców CH Osowa w Gdańsku poszerzyła się o 2 nowe salony. Chodzi o marki Triumph i 5-10-15.

W połowie grudnia, na powierzchni prawie 75 mkw. otworzył się salon Triumph oferujący ekskluzywną bieliznę damską. Na początku 2020 roku, na powierzchni ok. 77,50 mkw. otworzy się sklep 5-10-15 oferujący odzież i akcesoria dziecięce.

Innowacyjną ideą komercjalizacji jest także zwrócenie się ku lokalnym przedsiębiorcom i salonom specjalistycznym, co ma wyróżnić Galerię Osowa na arenie pomorskich centrów handlowych i zróżnicować ofertę kierowaną dla obecnych i przyszłych klientów Centrum.

Gdańskie Centrum Osowa

Centrum Handlowe Osowa to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska zlokalizowane przy Obwodnicy Trójmiasta w sąsiedztwie prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa. Ofertę Centrum tworzy hipermarket Auchan oraz wiele popularnych marek m.in. H&M, CCC, Hebe, Sephora, Rossmann, Carry, Szachownica, Bytom, RTV EURO AGD czy Jysk. Dzięki strefie gastronomicznej z restauracjami takimi jak McDonald’s, Zenthai czy kawiarnią Sowa, centrum handlowe jest doskonałą bazą do postoju podczas podróży.

Rodziny z dziećmi mogą tu zaparkować auto na dedykowanych, wygodnych miejscach postojowych oraz spędzić czas na wewnętrznym placu zabaw. Cykliści mają do dyspozycji szeroką ofertę rowerową w sklepach GO Sport i Szprychy.com oraz mogą bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy czy skorzystać z bezpłatnej stacji rowerowej. Dodatkowo, na terenie parkingu znajduje się ekologiczna samoobsługowa myjnia samochodowa.

Za wprowadzenie nowych najemców do Centrum Handlowego Osowa odpowiada firma GNRR.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.