Esotiq nowym najemcą w Galerii Piastovej

Do grona najemców Galerii Piastovej w Gnieźnie dołączyła marka Esotiq. Salon z bielizną i akcesoriami zajmie ponad 50 mkw. Otwarcie zaplanowane jest na I kw. 2020 r.

Galeria Piastova zlokalizowana jest u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej w Gnieźnie, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Powierzchnia całkowita wynosi blisko 10 tys. mkw., powierzchnia najmu – ok. 8  tys. mkw. Najemcami centrum są m.in. Intermarché, Martes Sport, CCC, KiK, Pepco, RTV Euro AGD, Hebe, Empik, KS Sport, Gatta, Top Secret.

– Oferta Galerii Piastovej obejmuje kluczowe kategorie produktowe a każda reprezentowana jest przez znaną i popularną markę w swoim segmencie – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. – Dostępny asortyment jest szeroki i sięga od artykułów spożywczych, zdrowie i uroda, po modę rodzinną, sport, elektronikę, usługi i gastronomię. Sklep z bielizną bardzo dobrze wpisuje się w kategorię produktów odzieżowych, jako forma dopełnienia i pogłębienia oferty tego kameralnego centrum handlowego – dodaje Dorota Beltrani.

O Galerii Piastovej

Galeria Piastova jest obiektem parterowym, do którego przylega parking naziemny, a obok znajduje się sklep z kategorii DIY. Jest drugą inwestycją Napollo na terenie Wielkopolski, po zakupie centrum handlowego przy ul. Promienistej w Poznaniu, oraz kolejnym projektem w formacie galerii handlowej w portfelu firmy, obok Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim i Galerii Renova w Warszawie.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format parków handlowych pn. N-Park realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez Napollo standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów. Napollo realizuje również inwestycje mieszkaniowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.