Xtreme Fitness z rekordową liczbą otwarć w 2019 roku

xtreme-fitness-gyms

Sieć siłowni Xtreme Fitness Gyms w 2019 roku przodowała w liczbie nowych otwarć. W ciągu całego roku sieć otworzyła 10 klubów w różnorodnych miejscowościach, co daje najlepszy wynik spośród wszystkich sieci w całym kraju. Nowe kluby otwierały się systematycznie, bywały także miesiące, w których otwarcia odbywały się co tydzień.

Tak dynamiczny rozwój sieci pozwolił na zakończenie roku z 31 klubami na koncie, tym samym realizując, a nawet przebijając założenia na rok 2019. W planach właścicieli sieci było otwartych 30 klubów. Uroczyste otwarcia miały miejsce w następujących miejscowościach: Krosno, Płońsk, Rybnik, Białogard, Częstochowa, Pawłowice, Radomsko, Szczytno, Jaworzno, Siedlce.

Przyszłość w liczbach

Plany na kolejne lata są równie ambitne. Sieć zakończenie 2020 roku planuje świętować z 50 klubami na koncie. Nad realizacją tych założeń czuwa sztab specjalistów, którzy systematycznie pracują nad wdrożeniem planu w życie oraz nad wysoką jakością klubów, które powstają pod marką Xtreme Fitness Gyms.

Tak dynamiczny rozwój sieci nie byłby możliwy bez unikatowego modelu franczyzowego, który wyjątkowo chętnie jest wybierany przez franczyzobiorców. Tym samym liczba klubów franczyzowych rośnie z każdym miesiącem, a realizacja planu 100+ i 200+ to nie wizja, ale realna ścieżka rozwoju, którą systematycznie podąża Xtreme Fitness Gyms.

Tym, co wyróżnia model franczyzowcy Xtreme Fitness jest także ścisła współpraca franczyzodawcy z franczyzobiorcą podczas całego okresu trwania umowy. Franczyzodawcy zarówno przed, jak i po otwarciu klubu mogą liczyć na wsparcie. Na czym ono polega? Pomoc przypisanego danemu klubowi opiekuna franczyzowego, comiesięczny audyt mający na celu ocenę poziomu funkcjonowania klubu oraz przekazanie cennych wskazówek, udział w licznych szkoleniach i spotkaniach doskonalących kluczowe umiejętności niezbędne do prowadzenia klubu w każdym zakresie. Franczyzobiorcy korzystają także z działań marketingowych prowadzących przez sieć – zarówno globalnych kampanii, jak i akcji lokalnych, działań wizerunkowych i promocyjnych.

Co decyduje o tak szerokim zainteresowaniu nie tylko franczyzobiorców, ale także samych klubowiczów? Dobre lokalizacje, swobodny dostęp do miejsc parkingowych, nowoczesny sprzęt i rozbudowane strefy treningowe. To tylko niektóre z atutów, które oferuje Xtreme Fitness Gyms.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.