Olimp nominowany do nagrody Retailers’ Awards 2020

– W 2019 roku otworzyliśmy 14 Restauracji Olimp w całej Polsce, dzięki czemu nasza sieć obejmuje obecnie 92 lokale. W tym roku planujemy równie intensywny rozwój, na poziomie jednego otwarcia miesięcznie – mówi Piotr Beltrani, Dyrektor Działu Ekspansji i Rozwoju w Gastromall Group. Sieć została doceniona za dynamiczny rozwój i nominowana do nagrody Retailers’ Awards w kategorii Food & Beverage Expansion.

Kapituła Shopping Center Forum 2020 Exhibition & Awards 21 listopada ub.r. wyłoniła sieci handlowe nominowane do nagrody Retailers’ Awards 2020. Nominacje tym razem przyznano w 7 spośród 9 kategorii. Wszyscy nominowani – zgodnie z regulaminem konkursu – zostali wybrani na zasadzie consensusu.

W kategorii Food & Beverage Expansion, poza wspomnianym Gastromall (Olimp), nominowane zostały także Mihiderka, Nutri Mind, Pasibus, Salad Story oraz WAK (Kuchnia Marche).

– Jesteśmy zaszczyceni nominacją do SCF Retailer’s Awards 2020. Niezmiernie nam miło, że znaleźliśmy się w tak szacownym gronie. Cieszymy się, że nasza praca spotkała się z uznaniem branży. Gratulujemy wszystkim nominowanym i z niecierpliwością czekamy na wyniki – mówi Piotr Niemiec, Prezes Zarządu Gastromall Group.

Sieć restauracji Olimp to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw. Sieć należy do Gastromall Group – właściciela kilku marek gastronomicznych, które rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek, obok Olimpu, są Deli Sandwich i Makarun. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Obecnie zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.

Przypomnijmy, że w skład Jury SCF Retailers’ Awards 2020 wchodzą eksperci z największych międzynarodowych firm doradczych takich jak CBRE, Colliers, Cushman&Wakefield, Savills, Cresa, BOiG, Pro Value, JLL, Knight Frank i Mallson oraz laureaci nagrody w kategorii Best Manager w latach ubiegłych.

Nowa, dwudniowa formuła SCF 2020

Zwycięzców SCF Retailers’ Awards 2020 we wszystkich kategoriach poznamy podczas SCF 2020 Exhibition & Awards. Tegoroczna edycja Forum jest wyjątkowa – po raz pierwszy będzie dwudniowa. Odbędzie się w dniach 31 marca – 1 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Forum zostało podzielone na dwa nurty: tradycyjny SCF i SCF Food. Rozwój gastronomii w centrach handlowych i innych przestrzeniach komercyjnych będzie tematem przewodnim Forum. Podczas SCF zaprezentowane zostaną trendy gastronomiczne i nowe koncepty. Przestrzeń wystawowa została poszerzona o strefę food & beverage, ze stoiskami w formie restauracji i barów.

Dowiedz się więcej o nowej formule SCF i ZAREJESTRUJ na Forum.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.