Mallson: Media Expert w centrum handlowym Sekunda w Jędrzejowie

W największym w regionie obiekcie handlowym – C.H. Sekunda – Media Expert otworzy swój jedyny w mieście sklep. Znana sieć elektromarketów zajmie w obiekcie powierzchnię około 600 mkw.

Za komercjalizację powierzchni odpowiada firma Mallson Polska, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2020 Exhibition & Awards. Tegoroczna wiosenna edycja SCF po raz pierwszy będzie dwudniowa. Targi odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Otwarcie C.H Sekunda zaplanowana na I połowę 2021 roku

Obiekt o powierzchni 13 tys. mkw. GLA połączy ze sobą galerię i park handlowy zapewniając mieszkańcom Jędrzejowa i okolic nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową. W strefie jej zasięgu znajdzie się ponad 100 tys. potencjalnych klientów. Centrum handlowe zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek – modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Operatorem spożywczym Sekundy będzie jedyny w regionie otwarty według najnowszych standardów sklep sieci LIDL.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworzec PKS.  Ponadto dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc. Otwarcie centrum zaplanowano na I połowę 2021 roku.

Media Expert jest największą siecią elektromarketów która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 2002 roku. Oferuje szeroką ofertę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach segmentu rtv i agd, a także smartfony, laptopy, tablety, sprzęt fotograficzny jak również rowery, quady, skutery, elektronarzędzia czy sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Mallson Polska na Shopping Center Forum 2020 Exhibition & Awards

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.