TUF Real Estate: Biedronka i Rossmann wchodzą do Pasażu Warmińskiego

Firma TUF Real Estate podpisała kolejne umowy najmu dla Pasażu Warmińskiego w Lidzbarku Warmińskim. Tym razem z operatorem spożywczym Biedronka i drogerią Rossmann. Obiekt jest już skomercjalizowany w ponad 80 proc., a jego otwarcie zaplanowano w listopadzie br.

Pasaż Warmiński to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, który powstaje w Lidzbarku Warmińskim przy ulicy Olsztyńskiej (województwo warmińsko-mazurskie). W trzech budynkach udostępniona zostanie powierzchnia blisko 6 tys. mkw. GLA oraz parking na ponad 150 aut. W obiekcie swoje sklepy otworzą znane marki sieciowe, między innymi: Biedronka, Rossmann, CCC, Martes Sport, Pepco, Smyk, Media Expert i KIK.

Autorem jak i zarazem biurem odpowiedzialnym za proces administracyjny Pasażu Warmińskiego jest pracownia architektoniczna PEJOT STUDIO. Natomiast Generalnym Wykonawcą inwestycji będzie firma ILHO PL S.A.

Pasaż Warmiński skomercjalizowany w ponad 80 proc.

– Nasz projekt od początku budził duże zainteresowanie najemców, zarówno globalnych sieci handlowych, jak i lokalnych marek. Dlatego cieszy nas fakt, że do grona najemców Pasażu Warmińskiego dołączyła jedna z największych sieci spożywczy w Polsce – Biedronka oraz lider w branży chemiczno-kosmetycznej drogeria Rossmann – mówi dla Retailnet.pl Fabian Eryk Barbarowicz – dyrektor zarządzający TUF Real Estate.

Przypomnijmy, na początku września 2019 roku TUF Real Estate uzyskał pozwolenie na budowę Pasażu Warmińskiego, a pierwsze prace ruszyły 12 listopada. Natomiast otwarcie obiektu zaplanowano w listopadzie 2020 roku.

TUF Real Estate – inwestor dwóch parków handlowych

Spółka TUF Real Estate wywodzi się z grupy przedsiębiorstw działających pod marką TUF. Jej założycielem jest Radosław Jarmuła, W skład grupy TUF wchodzą spółki z branży ubezpieczeń, healthcare, fitness, oraz start-upy technologiczne. Spółka TUF Real Estate jest inwestorem dwóch parków handlowych: Pasażu Chełmińskiego i Pasażu Warmińskiego. TUF Real Estate zapraszamy do kontaktu osoby, firmy i biura pośrednictwa nieruchomości dysponujące gruntami pod zabudowę komercyjną (kontakt@tufre.pl).
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.