FunFotos w kolejnym warszawskim centrum handlowym

Firma FunFotos, producent i lider rynku hybrydowych fotokabin w Polsce, zakończył rok 2019 otwarciem punktu w największym centrum handlowym w Polsce – Westfield Arkadia. Nowe urządzenie do wykonywania zdjęć znajduje się na poziomie -1 galerii, przy wejściu od strony recepcji. Obecnie w ramach sieci FunFotos działa prawie 200 fotokabin.

– Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z uruchomienie fotokabiny w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia. Otwarcie, w tak prestiżowej lokalizacji, wpisuje się w nasz plan rozwoju sieci FunFotos w centrach handlowych. W 2020 roku będziemy kontynuować otwarcia w obiektach komercyjnych, a także administracji publicznej. Na pewno liczba fotokabin wzrośnie o kilkanaście nowych punktów w całym kraju – mówi Tomasz Młodzki, wiceprezes spółki FunFotos.

W zeszłym roku fotokabiny FunFotos były lokalizowane zarówno w centrach handlowych, jak i budynkach administracji publicznej m.in. Westfield Arkadia w Warszawie, CH Karolinka w Opolu, Galerii Rzeszów, CH Navigator w Mielcu, Galerii Libero w Katowicach, Focus Mall Rybnik, Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Chełmie, czy Urzędzie Wojewódzkim w Radomiu.

Blisko 200 fotokabin FunFotos

Firma FunFotos oferuje trzy rodzaje nowoczesnych fotokabin. Fotokabiny „funowe”, które dobrze funkcjonują w okolicach kin, placów zabaw czy stref restauracyjnych; fotokabiny dokumentowe, przeznaczone do miejsc z dużym ruchem (hipermarkety, wejścia do sklepów etc.) oraz fotokabiny hybrydowe, które łączą obydwie funkcje i mogą być świetnym uzupełnieniem niemal każdej lokalizacji. Fotokabiny FunFotos są podłączone do Internetu (własne łącza), co pozwala na bieżąco monitorować ich stan zapewniając niezawodność działania każdej maszyny.

Fotokabiny FunFotos charakteryzują się nowoczesnym designem oraz najwyższą jakością zdjęć, dzięki czemu możliwe jest wykonanie nie tylko fotografii pamiątkowych, ale również tych do oficjalnych dokumentów, jak np. dowód osobisty, paszport, czy prawo jazdy. Ponadto wszystkie urządzenia podłączone są do Internetu, co pozwala klientom publikować zdjęcia na portalach społecznościowych. W fotokabinach za wykonane zdjęcia można płacić gotówką lub kartą płatniczą.

FunFotos to spółka z polskim kapitałem i największy udziałowiec rynku fotokabin w kraju. Firma powstała w 2012 roku. Za rozwój FunFotos odpowiadają: prezes spółki Marcin Młodzki i wiceprezes Tomasz Młodzki. FunFotos oprócz zarządzania siecią prawie 200 fotokabin, również sama produkuje urządzenia i tworzy do nich oprogramowanie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.