CREAM: Esotiq na dłużej w Galerii Askana

Marka Esotiq zdecydowała się przedłużyć umowę w gorzowskiej Galerii Askana. Sklep zmienił lokalizację i w chwili obecnej zajmuje powierzchnię 50 mkw. na I piętrze.

– W nowym miejscu salon Esotiq jest jeszcze bardziej widoczny dla naszych klientów. Cieszy nas, że marka zostaje w Askanie na dłużej. Jesteśmy pewni, że z tej wiadomości ucieszą się również szczególnie panie, które zachwalają ta destynację zakupową – podkreśla Anna Sip, PR & Marketing Senior Manager.

Esotiq to marka bielizny dla pełnych energii i seksapilu nowoczesnych kobiet. Misją marki jest modelowanie kobiecego ciała przy pomocy pięknej bielizny, tak by kobieta poczuła się jak milion dolarów. To możliwe za sprawą  wieloletniego doświadczenia firmy w konstrukcji staników, które tworzone są z najlepszych materiałów zgodnie ze sztuką brafittingu, czyli profesjonalnego doboru bielizny.

Esotiq, Galeria Askana

Esotiq&Henderson to firma, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów odzieżowych (głównie bielizny) i kosmetycznych. Spółka prowadzi sprzedaż w kraju oraz zagranicą. Esotiq obecnie posiada 306 salonów w całej Grupie, w tym 240 sklepów franczyzowych i 66 własnych oraz 4 e-sklepy.

Oferta handlowa Galerii Askana

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób. H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Solar, Empik, CCC, Media Expert, Rossmann, Pizza Hut oraz Restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnycmi. Firma świadczy takie usługi, jak asset management, property management, leasing powierzchni handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. CREAM skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz usługach doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.