Centrum Handlowe Auchan Bielany z klubem sieci Just GYM

Od 17 stycznia w zarządzanym przed Ceetrus Polska Centrum Handlowym Auchan Bielany działa klub fitness Just GYM. Tym samym oferta dolnośląskiego obiektu wzbogaciła się o segment sportowo-rekreacyjny. Pierwsza placówka sieci Just GYM w tym regionie i druga lokalizacja w obiektach zarządzanych przez Ceetrus Polska.

Współpraca Ceetrus Polska z siecią Just GYM trwa od września 2017 roku. Wtedy odbyło się otwarcie klubu fitness na terenie Centrum Handlowego Auchan Płock. Od 17 stycznia z kolejnej placówki sieci Just GYM mogą korzystać klienci dolnośląskiego Centrum Handlowego Auchan Bielany.

– Dążymy do tego, by oferta zarządzanych przez Ceetrus centrów handlowych rozszerzała się nie tylko pod względem dostępnych w nich marek modowych i usług, ale również najemców oferujących rozrywkę i możliwość spędzenia wolnego czasu. Dlatego cieszę się, że sieć klubów Just GYM zdecydowała się otworzyć swoją placówkę w kolejnym naszym obiekcie – mówi Teresa Pieczonka, senior leasing manager w Ceetrus Polska.

2,4 tys. mkw. dla zwolenników aktywnego spędzania czasu

Centrum Handlowe Auchan Bielany jest dogodnym miejscem zakupów i zapewnia dostęp do szerokiej oferty usług. Klienci znajdują tu również kawiarnie i restauracje. Obiekt organizuje cykliczne wydarzenia edukacyjne i kulturalne adresowane zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Otwarty właśnie klub sieci Just GYM rozszerzy ofertę sportowo-rekreacyjną.

Klub Just GYM Wrocław w Centrum Handlowym Auchan Bielany jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na powierzchni 2,4 tys. mkw. zwolennicy aktywnego spędzania czasu mogą korzystać z ponad 200 urządzeń kardio, maszyn półwolnych i siłowych oraz 12 różnorodnych stref, m.in. treningu funkcjonalnego, HIIT (ang. High Intensity Interval Training), wolnych ciężarów czy sztuk walki. Klub Just GYM oferuje także różnorodne zajęcia grupowe, m.in. Just MOBILITY, Just PILATES, Just CROSS, Just STRETCH czy Just FITBALL.

Klub Just GYM zajmuje rozległą przestrzeń na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Auchan Bielany. Klub dostępny będzie dla klientów zarówno od strony pasażu galerii handlowej, jak też z zewnątrz od strony parkingu. Zewnętrzne wejście do klubu będzie otwarte również poza godzinami pracy galerii handlowej i w niedziele niehandlowe. Dodatkowo w najbliższym czasie dla klientów  klubu Just GYM uruchomiona zostanie winda z wejściem na poziomie parkingu.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości usług oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Centrum Handlowym Auchan Bielany

Centrum Handlowe Auchan Bielany znakiem jakości Oshopping jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku. Ofertę galerii tworzy około 70 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Carry, New Yorker, Orsay, Promod, Bytom, CCC, ponadto w galerii działają też perfumerie, różnorodne punkty usługowe oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Markt, Empik, Toys’R’Us, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, salon meblowy Agata i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Bielany jest również wygodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 3000 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi oraz ładowarka samochodów elektrycznych, wiaty rowerowe i stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Centrum Handlowe Auchan Bielany jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum Handlowe o powierzchni handlowej 61,6 tys. mkw. mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Powstało w 2003 roku, a w 2018 roku zostało odnowione.

Ceetrus Polska sp. z o.o.  działa jako inwestor, komercjalizator, deweloper i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.