Uber Eats kolejnym operatorem delivery w North Fish

W połowie stycznia do grona restauracji North Fish realizujących dostawę ryb, owoców morza i dań wegetariańskich dołączył kolejny operator Uber Eats. Tak szeroka skala operatorów delivery w North Fish, to odpowiedź na dynamicznie zachodzące zmiany dotyczące rynku gastronomicznego.

Coraz większe znaczenie zyskuje trend convenience. Obecnie dla konsumentów, niezwykle ważny jest szybki dostęp do swoich ulubionych potraw bez konieczności wychodzenia z domu. Niewątpliwie innowacyjna aplikacja Uber Eats, spełnia wszystkie wymagania klientów.

Szybkość dostawy deklarowana przez operatora od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera wynosi poniżej 32 minut. Użytkownik posiada również informację, o której godzinie dotrze do niego dostawca oraz ma możliwość śledzenia na bieżąco złożonego zamówienia. Obecnie z Uber Eats mogą korzystać mieszkańcy Warszawy, natomiast w najbliższej przyszłości grono miast będzie się niewątpliwie rozszerzać.

– Rozpoczęcie współpracy z Uber Eats jest konsekwencją długoterminowej strategii i dopełnia nasze portfolio kluczowych operatorów delivery dostępnych na krajowym rynku. Dążymy do tego, aby dać każdemu klientowi wybór dogodnej dla niego platformy w każdym mieście, w którym znajdują się nasze restauracje – mówi Przemysław Pukiewicz, Manager ds. Wsparcia Procesów Operacyjnych.

Sieć restauracji

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa.

Obecnie North Food zarządza 47 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz John Burg.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Lokale znajdują się w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Pod marką John Burg kryje się restauracja, która serwuje znakomite jakościowo burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej, należącej do Michała Sołowowa, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.