Nowe usługi finansowe w Manufakturze

getin-bank

Oferta usługowa w Manufakturze poszerzyła się niedawno o nową placówkę banku Getin i trzeci już kantor Exchange Group – największej sieci kantorów w Polsce. – Trzeci nasz punkt to efekt zapotrzebowania. Manufaktura jako czołowy obiekt turystyczny w Łodzi cieszy się ogromnym zainteresowaniem zagranicznych turystów, a oni szukają punktów wymiany walut – informuje Magdalena Rojewska z Exchange Group.

Usługi to bardzo istotny element tenant mixu Manufaktury. Portfolio łódzkiego obiektu poszerzyło się właśnie o kameralną placówkę banku Getin, będącego częścią Getin Noble Bank S.A., jednego z największych banków uniwersalnych w Polsce z większościowym polskim kapitałem. Getin Bank jest marką skupioną na obsłudze klientów indywidualnych i wyraźnie widać to w najnowszym punkcie w Manufakturze.

Projektując nasze placówki, zwracamy szczególna uwagę na bezpieczeństwo klientów i zapewnienie jak najwyższych standardów w zakresie zachowania dyskrecji. Dbamy o to, aby dla klientów dostępne były wyodrębnione pokoje spotkań, w których możemy swobodnie porozmawiać o naszych produktach i usługach – zdradza Iwona Rubanowicz, dyrektor Departamentu Optymalizacji Sieci Sprzedaży Getin Noble Bank S.A. W Manufakturze wyodrębniono także pokój spotkań dla klientów szukających doradztwa w zakresie pomnażania swoich oszczędności. 

O tym, że Manufaktura jest lokalizacją premium świadczą też inne czynniki. Jak dodaje Iwona Rubanowicz, Manufaktura jest jedną z najciekawszych placówek handlowych w Polsce o ugruntowanej pozycji i dużym prestiżu. – Obiekt i jego szeroka, wielowymiarowa oferta doceniane są nie tylko przez klientów, ale także konkurencję – wiele innych inwestycji wzoruje się na tym, co stworzono w Manufakturze. Uważamy, że to idealne miejsce aby zaproponować także gościom Manufaktury rozmowę nt. naszych produktów i usług, które są nieodzowną częścią życia – podsumowuje. 

W nowej placówce skorzystać można również z wpłatomatu dostępnego także poza godzinami otwarcia placówek oraz strefy self-service umożliwiającej samodzielne dokonanie transakcji w bankowości internetowej z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Z myślą o turystach

Drugim najemcą z branży finansowej jest Exchange Group – czołowa, ogólnopolska marka kantorów, która otworzyła już trzeci punkt w Manufakturze – tym razem w zabytkowym budynku w Alei Rzemiosł na rynku.

Jesteśmy na trasie turystów, nocujących w sąsiednim hotelu Vienna House Andel’s Łódź, którzy właśnie Aleją Rzemiosł przychodzą na rynek Manufaktury. Gros naszych klientów to także obcokrajowcy mieszkający w Łodzi, czyli przedstawiciele bardzo wielu nacji. Z tego tytułu mamy tu najbogatszą ofertę walut w całym mieście, można u nas kupić m.in. japońskie jeny i tureckie liry – wymienia Magdalena Rojewska, PR manager Exchange Group. Kantor na rynku Manufaktury to jedna z nielicznych placówek, gdzie za obcą walutę można zapłacić kartą.

A to nie koniec unikatowej oferty: można tu nabyć złoto  i monety inwestycyjne, bezpłatnie dokonać wyceny złota jubilerskiego i je sprzedać, a także zlecić przekaz pieniężny Western Union. – Ta usługa cieszy się sporą popularnością, miesięcznie mamy ok. 1 tys. transakcji w naszych trzech punktach w Manufakturze – dodaje Magdalena Rojewska. Dodatkowo w kantorze można skorzystać z usług takich jak ksero, fax, wydruki i skany. Kantor finalizuje już wprowadzenie kolejnej, nowej usługi skierowanej do turystów, czyli Tax Free.  

O Manufakturze

Właścicielem Manufaktury jest Union Investment Real Estate GmbH – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna specjalizująca się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Model biznesowy Union Investment bazuje na ponad 50 latach doświadczeń w branży nieruchomości oraz eksperckim know-how w zakresie zarządzania aktywami. Obecnie Union Investment zarządza aktywami o wartości 32 miliardów euro w ponad 840 nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 8,4 mln. mkw.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.