Mallson: Diverse oraz Esotiq w Galerii Wiślanka

W Galerii Wiślanka, pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w Żorach swoje sklepy otworzą: Diverse oraz Esotiq. Sklepy te zajmą łącznie blisko 300 mkw. To kolejni najemcy w Galerii, której otwarcie planowane jest na IV kwartał 2020 roku. W ramach realizacji projektu powstaje również parking na 600 miejsc.

Generalnym wykonawcą Wiślanki jest Strabag, a za komercjalizację powierzchni odpowiada firma Mallson Polska, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2020 Exhibition & Awards. Tegoroczna wiosenna edycja SCF po raz pierwszy będzie dwudniowa. Targi odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Galeria Wiślanka poszerza grono najemców 

Galeria Wiślanka to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w Żorach, które poza atrakcyjną ofertą handlową oferować będzie szereg funkcji rozrywkowych, jak na przykład pierwsze wielosalowe kino w mieście: Helios.

– Stawiamy na zrównoważony tenant-mix spełniający oczekiwania i potrzeby nowoczesnych konsumentów – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes firmy Mallson Polska. W nowej Galerii będzie silna reprezentacja uznanych marek modowych. Poza wspomnianymi już Diverse i Esotiq swoje sklepy mieć będą marki z grupy LPP: Reserved, Mohito, i House, a także Orsay, 4F, Quiosque, Greenpoint,Triumph i inne. Obuwie i modne akcesoria  będzie można kupić m.in. w sklepie znanej sieci CCC. W Wiślance znajdzie się silna reprezentacja najemców z innych sektorów, w tym między innymi: Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, home&you czy Pepco. Klienci Wiślanki będą mogli skorzystać z oferty najnowszego konceptu sieci Lidl a także z bogatej oferty gastronomicznej. Chcemy, aby oferta Centrum była możliwie najatrakcyjniejsza dla mieszkańców Żor, którzy do tej pory aby zrobić zakupy w nowoczesnej galerii handlowej, musieli jechać do innych miast – dodaje Ewa Ściubidło.

Dużą zaletą Wiślanki jest jej lokalizacja: znajduje się na skrzyżowaniu dwóch głównych ulic w Żorach czyli drogi krajowej DK81 (potocznie zwanej „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę miasta i prowadzi do autostrady A1. W zasięgu Galerii Wiślanka mieszka ponad 750 tysięcy osób (źródło: GFK). Tuż obok nowego obiektu mieści się przystanek komunikacji miejskiej, która w Żorach jest bezpłatna.

– Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami. Wkrótce poinformujemy, o kolejnych markach, które znajdą się w ofercie Wiślanki – podsumowuje Ewa Ściubidło.

Mallson Polska na SCF 2020 Exhibition & Awards

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.