Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Nowi najemcy na mapie gastronomicznej VIVO! Lublin

Z końcem roku 2019 VIVO! Lublin poszerzyło ofertę gastronomiczną o kolejnych najemców. W lubelskim centrum handlowym pojawiły się dwa nowe punkty: pierwsza w Lublinie burgerownia Pasibus i wyspa Palm Smoothie Bar, oferująca świeżo wyciskane soki owocowe i koktaje. Ponadto w nowej lokalizacji, na poziomie +1, otworzyła się kawiarnia Coffee Factory.

Immofinanz, właściciel obiektu, jest wystawcą wiosennej edycji Shopping Center Forum 2020.

VIVO! Lublin nie zwalnia tempa. Z końcem roku w lubelskim centrum handlowym pojawiły się kolejne punkty gastronomiczne. Swój pierwszy lokal w Lublinie otworzyła tu siećburgerowni Pasibus. Kultowa marka w swojej szerokiej ofercie posiada tworzone od podstaw burgery podawane z autorskimi sosami, oryginalną bułką i własnoręcznie zmieloną 100 proc, wołowiną. Bogate menu uzupełnione jest o kulki serowe, Pasi bataty czy własne, markowe piwo. Pierwsza w Lublinie restauracja tej marki znajduje się na poziomie +1 VIVO! i wyposażona jest w 93 miejsca siedzące. Lokal zajmuje powierzchnię blisko 303 mkw.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Kolejną nowością w VIVO! Lublin jest Palm Smoothie Bar – wyspa znajdująca się na poziomie +1. To miejsce, w którym na oczach klientów przygotowywane są zdrowe, pełne witamin i minerałów soki oraz koktajle owocowe. Wszystkie oferowane produkty są świeże, naturalne i bez dodatków konserwantów.

To nie koniec zmian, jakie lubelskie centrum handlowe przygotowało z myślą o swoich klientach. W styczniu w nowej lokalizacji otworzyła się kawiarnia Coffee Factory – miejsce wyróżniające się produktami wysokiej jakości, unikalnymi recepturami i oryginalną kawą. Kawowe menu uzupełniają ciasta, kanapki i tarty. Lokal znajduje się na poziomie +1 i zajmuje powierzchnię 95 mkw.

– Cieszymy się, ze kolejni najemcy zdecydowali się na otwarcie swoich lokali w VIVO! Lublin. Tym bardziej, że aktualnie wzmocnieniu uległa oferta gastronomiczna, której różnorodność stale dostosowujemy do dynamicznie zmieniających się oczekiwań konsumentów. Nieustannie poszerzamy również nasz tenant-mix o nieobecne dotąd na rynku lubelskim marki, takie jak kultowa burgerownia Pasibus – mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

150 lokali w VIVO! Lublin

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor Immofinanz zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.