Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Trwa ekspansja City Break. W planach 5 nowych lokali

15 stycznia br. wystartowała nowa restauracja pod marką City Break Restobar. Lokal rozpoczął działalność w kompleksie biurowym przy al. 29 Listopada 20 w Krakowie. Na tym jednak nie koniec ekspansji. Na najbliższy rok planowane jest otwarcie 5 nowych lokali. Restauracje powstawać będą głównie w centrach biurowych, w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

Restauracja w Krakowie jest drugą lokalizacją sieci City Break. Pierwsza restauracja wystartowała w maju 2019 r. w kompleksie biurowym Bonarka4 Business. Dobre przyjęcie restauracji skłoniło właścicieli do decyzji o kontynuacji ekspansji i dalszym rozwoju konceptu.

City Break to przestronne wnętrze inspirowane klimatem ulic wielkich miast. Menu powstało z inspiracji światowym street foodem. Sieć oferuje śniadania, lunche, desery. Otwarta kuchnia i wspólna sala konsumpcyjna gwarantują luźną, nieformalną atmosferę. Komunikacja marketingowa zgodnie z najnowszymi trendami została przeniesiona na zarządzane zdalnie monitory.

City Break – nowy koncept

Dynamika miasta i jego nieograniczone możliwości stały się inspiracją do stworzenia nowego konceptu restauracyjnego, który przenosi gości w najsmaczniejsze zakątki ulic całego świata.  To świetne miejsce na lunch w czasie pracy, spotkanie biznesowe w nieformalnej atmosferze, spotkanie ze znajomymi.

CityBreak to marka przyjazna pracownikom korporacyjnym, pokoleniu millenialsów, którzy swoje wybory opierają na wrażeniach estetycznych, składzie  i pochodzeniu produktów, podążają za trendami: eko, slowlife, fair trade etc., chcą poznawać i doświadczać, lubią podróżować, chętnie wybierają destynacje typu „CityBreak”, w tym stolice miast europejskich. Przyjęte strategia rozwoju zakłada ekspansję głównie w centrach biurowych, w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.