Ceetrus: zmiany i nowi najemcy w Galerii Bronowice

Koniec roku przyniósł sporo zmian w Galerii Bronowice. Do użytku klientów została oddana inwestycja, związana z budową dodatkowego wejścia do obiektu. Galeria poszerzyła również swoją ofertę o kolejnych najemców. W krakowskim centrum handlowym pojawiły się dwa nowe punkty: sklep Natur House oraz salon optyczny Kodano Optyk. Wprowadzenie nowych najemców zakończyło falę zmian, jakie przeprowadziła galeria w 2019 roku.             

Koniec roku w Galerii Bronowice minął pod znakiem dynamicznych zmian. Jedną z kluczowych była metamorfoza infrastruktury obiektu. W odpowiedzi na sugestie klientów zbudowano tu dodatkowe wejście, usytuowane od strony ul. Sosnowieckiej w pobliżu IKEA. Przestronne i komfortowe, zostało harmonijnie wkomponowane w stylistykę obiektu. W ramach inwestycji powstały zewnętrzne dwukierunkowe ruchome schody oraz przeszklona winda, które umożliwiają szybką i wygodną komunikację. Co więcej, istnieje możliwość bezpośredniego przejścia z zewnątrz budynku na wewnętrzny parking na poziomie +1.

Nature House i Kodano Optyk w Galerii Bronowice

W ostatnim czasie do grona najemców dołączył tu salon Natur House, którego misją jest reedukacja żywieniowa. Centrum dietetyczne oferuje fachową poradę w zakresie żywienia, wsparcie i kompleksową opiekę dietetyka, a także indywidualnie dobrany plan żywieniowy. Znaleźć tu można również naturalne suplementy wspomagające kurację odchudzającą. Natur House znajduje się na poziomie + 1 i zajmuje powierzchnię 63 mkw.

Kolejną nowością w krakowskim centrum handlowym jest salon optyczny Kodano Optyk. W swojej szerokiej ofercie posiada on znane i cenione marki okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych m.in.: Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Vogue, Versace, Solano, Moretti oraz wiele innych modeli w atrakcyjnych cenach. W nowo otwartym salonie w Galerii Bronowice, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, za pomocą nowoczesnego sprzętu diagnostycznego wykonują także najwyższej jakości badania, aby dobrać klientom odpowiednie metody korekcji, okulary lub soczewki kontaktowe. Salon znajduje się na poziomie 0 i zajmuje 182 m kw. Na terenie obiektu pojawił się także Soczewkomat, który umożliwia zakup soczewek kontaktowych i płynów bez kontaktu ze sprzedawcą, a także natychmiastową realizację zamówienia.

Ponadto w minionym roku Galeria Bronowice została laureatem pierwszej edycji plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”, organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa. Jednym z kryteriów przyznania certyfikatu krakowskiemu centrum handlowemu było m.in.: zapewnienie rodzinom z małymi dziećmi udogodnień, takich jak dedykowane miejsca parkingowe, wypożyczalnia wózków, specjalne siedziska dla najmłodszych czy pokoje rodzinne, gdzie w komfortowych warunkach można nakarmić i przewinąć niemowlę. Doceniono również atrakcyjną ofertę kulturalną, edukacyjną i rekreacyjną.

Obiekt w portfolio Ceetrus Polska

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 65 tys. mkw.. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta, stwarzając atrakcyjną ofertę dla klientów. Jedną z cech, wyróżniających architekturę galerii, jest inspiracja krakowską secesją, w subtelny i wyważony sposób wiążąca styl Młodej Polski z nowoczesnością.

W Galerii Bronowice znajdziemy sklepy znanych marek z różnych branż i usług, szeroką ofertę restauracyjną oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci, a także specjalną propozycję rozrywkowo-kulturalną. Znajduje sie tu ponad 150 sklepów, kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów m.in.: największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, salon Media Markt, jak również dodatkowe usługi i propozycje. Należą do nich m.in.: Punkt Obsługi Mieszkańców, punkty Co-working, Strefa Rozrywki dla dzieci, Poczta Polska. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, boisko do koszykówki, skate park. Do dyspozycji przyjeżdżających jest 2,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Przed galerią znajduje się także stacja ładowania samochodów elektrycznych, wypożyczalnia roweru miejskiego, a także paczkomat.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.