iMall na SCF: przełomowe narzędzie dla centrów handlowych

iMall to nowatorska aplikacja, która została stworzona w odpowiedzi na potrzeby najemców i dyrektorów centrów handlowych. To kompleksowe, intuicyjne narzędzie usprawnia współpracę między podmiotami zaangażowanymi w funkcjonowanie obiektów handlowych i ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków.

O konkretnych funkcjonalnościach i benefitach, jakie daje najemcom oraz dyrektorom aplikacja iMall, będzie można dowiedzieć się więcej podczas wiosennej edycji corocznych targów Shopping Center Forum.

Me & My Friends, jako partner merytoryczny wydarzenia, przeprowadzi prelekcję, w trakcie której szczegółowo opowie o działaniu narzędzia i przedstawi jego najważniejsze funkcje. Słuchacze poznają także kluczowe korzyści wynikające z korzystania z iMall, otrzymają materiały informacyjne, będą mogli zadać twórcom aplikacji pytania i umówić się na spotkanie z przedstawicielami spółki.

Przyszłość centrów handlowych

– Zaprojektowanie i wdrożenie iMall wymagało od nas wiele pracy, ale jesteśmy dumni i zwyczajnie szczęśliwi, że udało się stworzyć narzędzie, które faktycznie ułatwi komuś wykonywanie codziennych obowiązków. W naszych projektach zawsze jako główny cel stawiamy sobie odpowiedzenie na realne potrzeby naszych klientów i rozwiązywanie ich problemów. Dążymy do tworzenia takich rozwiązań, które niosą faktyczną wartość dla odbiorcy i oferują benefity, których dana grupa potrzebuje. W iMall udało się tę misję zrealizować, dlatego jesteśmy przekonani, że ta aplikacja otwiera nowy, lepszy rozdział dla galerii handlowych i ich pracowników. Wierzymy, że jej prostota, intuicyjność i dostępność niezbędnych funkcji wprowadzi nowy komfort pracy – podkreśla Jakub Wolff, CEO Me & My Friends.

Już niedługo o aplikacji będzie można dowiedzieć się więcej na dedykowanej stronie internetowej oraz z filmów promocyjnych, które spółka zamierza udostępnić jeszcze w tym kwartale. Pozostaje więc czekać na więcej informacji o nowym narzędziu. Warto również wpisać targi Shopping Center Forum w kalendarz, aby nie przegapić obiecującej prezentacji Me & My Friends. Tegoroczna wiosenna edycja SCF po raz pierwszy będzie dwudniowa. Targi odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.