Enel-med z drugim oddziałem w Poznaniu

Marka enel-med zasiliła grono najemców Galerii Malta, rozszerzając tym samym swoją sieć przychodni o drugi oddział w Poznaniu. Przychodnia zlokalizowana jest na poziomie 2 galerii, w pobliżu strefy food court i zajmuje lokal o powierzchni 695 mkw.

Nowy oddział to połączenie specjalistycznej przychodni dla dorosłych i kliniki stomatologicznej. W placówce znajduje się 8 nowoczesnych gabinetów lekarskich, pracownie USG i EKG, a także punkt pobrań i gabinet zabiegowy. Oddział enel-med w Galerii Malta posiada również klinikę stomatologiczną z 3 gabinetami i pracownią rentgenowską.

– Cały czas mamy na uwadze potrzeby i preferencje naszych klientów, dlatego staranie dbamy o najlepszy tenant-mix, bogaty w nowe usługi i udogodnienia. Przychodnia i klinika stomatologiczna enel-med z pewnością uzupełnią dotychczasową ofertę naszego centrum handlowego, umożliwiając klientom dostęp do szerokiego wachlarza lekarzy specjalistów, badań oraz usług dentystycznych, zapewniając niezmienny komfort zakupów. Cieszy nas, że do grona naszych najemców dołączyła tak znana i ceniona marka – powiedział Lech Polański, dyrektor Galerii Malta.

Enel-med rozwija struktury w Polsce

Grupa enel-med oferuje pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju. W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Od 2011 r. enel-med jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Z przychodni enel-med i enel-med stomatologia w Galerii Malta korzystać można na zasadzie abonamentu lub jednorazowych wizyt. Atutem tego oddziału jest możliwość wykonania badań okresowych i wizyty u lekarza medycyny pracy. Dodatkowym udogodnieniem dla pacjentów jest wielopoziomowy parking na 1800 samochodów oraz windy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.