Mikomax: biuro nadążające za potrzebami

– Naszą pasją jest tworzenie przestrzeni biurowych, które dostosowują się do potrzeb pracowników i sprawiają, że ich praca ma sens. Jesteśmy zarówno ekspertem workplace design, jak i producentem mebli biurowych, dzięki czemu tworzymy rozwiązania odpowiadające na aktualne wymagania biznesu. Nasza wiedza oparta jest na 29-letnim doświadczeniu na międzynarodowych rynkach oraz na nieustających badaniach trendów i środowiska biurowego – mówi Zuzanna Mikołajczyk, Członkini Zarządu Mikomax Smart Office.

Mikomax jest wystawcą wystawcą Shopping Center Forum 2020 Exhibition & Awards. Tegoroczna wiosenna edycja SCF po raz pierwszy będzie dwudniowa. Targi odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Recepta na elastyczną przestrzeń

W swoich projektach Mikomax Smart Office łączy design z funkcjonalnością. W świecie dynamicznego rozwoju przedsiębiorstw projekt biura musi być na tyle elastyczny i łatwy do rearanżacji, by stale odpowiadać na zmieniające się potrzeby i strukturę firmy. Eksperci Mikomax na przestrzeni lat wielokrotnie przekonali się, że dobrze przemyślane biuro, wykończone w estetyczny sposób i stworzone zgodnie z zasadami ergonomii pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całej organizacji.

Wydzielenie stref do rozmów telefonicznych, spotkań i pracy w skupieniu staje się jednym z kluczowych elementów biura przyjaznego i otwartego na potrzeby zespołu. Najlepsze rozwiązania to te, umożliwiające zapewnienie komfortu bez kosztownej rearanżacji całego biura. W odpowiedzi na potrzeby biur typu openspace stworzono serię niezależnych przestrzeni, które chronią prywatność rozmów, znacząco ograniczają hałas w biurze, zapewniają dodatkową przestrzeń do pracy zarówno samodzielnej, w warunkach maksymalnego skupienia, jak i pracy grupowej, a w efekcie poprawiają nastrój, bo wszyscy mogą poczuć się swobodniej.

Mobilne kabiny Hush zostały wyposażone w rozwiązania akustyczne skutecznie izolujące dźwięki oraz w szereg wygód, takich jak blaty do pracy z manualną regulacją wysokości, czujniki ruchu włączające i wyłączające oświetlenie, szybki dostęp do zasilania elektrycznego czy też klimatyzację.

mikomax-upc-warszawa1

Hush to zarówno rozwiązanie idealne dla pracowników, jak i dla osób zarządzających powierzchnią biura. Dzięki modułowym, elastycznym rozwiązaniom może dopasowywać się do zmian zachodzących w obrębie organizacji. Z łatwością można przestawić go w bardziej dogodne miejsce bądź też przenieść do nowej siedziby firmy. W odróżnieniu od klasycznych salek, których budowa jest czasochłonna i kosztowna, z Hushem możemy dokonać kompletnej metamorfozy biura w kilka godzin.

– Wierzymy, że w jakości nie ma drogi na skróty, dlatego tworzymy kabiny wyłącznie z trwałych i solidnych materiałów wykończeniowych, by przez lata mogły służyć organizacji. Poprzez dbałość o najwyższą jakość wyrażamy także swoją troskę o środowisko i związaną z tym redukcję ilości odpadów. Mobilne kabiny to rozwiązanie, które może rozwijać się razem z firmą. Kupujemy raz, korzystamy przez lata – mówi Zuzanna Mikołajczyk, Członkini Zarządu Mikomax Smart Office.

Nowy sposób projektowania

W ofercie Mikomax są: hushPhone – dedykowany do rozmów telefonicznych i videokonferencji, hushWork – stworzony do pracy w skupieniu dla jednej osoby oraz linie kabin do spotkań hushMeet – zróżnicowaną pod względem wielkości i funkcjonalności, począwszy od dwuosobowej przestrzeni do pracy (hushMeet.S) po realną alternatywę dla salek konferencyjnych, mieszczącą aż 8 osób (hushMeet.L).

Mikomax Smart Office to globalny producent mebli biurowych pochodzący z Łodzi, z 29-letnim doświadczeniem na rynku. Ambasador idei smart working, twórca innowacyjnych kabin akustycznych do pracy i spotkań Hush. Więcej o firmie można przeczytać na www.mikomaxsmartoffice.com/pl i www.hushoffice.com/pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.