W Bytomiu powstaje nowy park handlowy

W Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 67, tuż obok niedawno powstałego sklepu sieci Lidl, trwa budowa niedużego parku handlowego. Obiekt będzie miał 3,6 tys. mkw. powierzchni najmu, na której zlokalizowanych będzie 6 sklepów. Obok znajduje się parking na 120 aut.

Łączna powierzchnia parku handlowego w Bytomiu będzie liczyła 13 tys. mkw., a powierzchnia użytkowa 3,6 tys. mkw. W obiekcie będzie 6 lokali, a wśród nich Pepco, Rossmann, KiK, TEDi, Empik oraz Media Expert. Prace budowlane ruszyły jesienią 2019 roku. Jak informują przedstawiciele inwestora, obiekt ma zostać oddany do użytku w maju 2020 roku.

Ogólnopolska działalność Spot Rec Management

Spółka Spot Rec Management jest grupą deweloperską specjalizującą się w kompleksowej realizacji obiektów budowlanych, głównie komercyjnych. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, ale zasięg działalności jest ogólnopolski.

Dotychczas firma zrealizowała kilkanaście obiektów inwestycyjnych w całej Polsce, na potrzeby na rzecz inwestorów prywatnych i funduszy inwestycyjnych.

Firma oferuje obiekty handlowe o powierzchni od 400 mwk. do 5 tys. mkw. zlokalizowane w atrakcyjnych miejscowościach na terenie całego kraju. Zróżnicowane portfolio obejmuje obiekty z kilkoma najemcami ogólnopolskich, uznanych sieci handlowych oraz obiekty klasyfikowane jako mini galerie handlowe z kilkunastoma  podmiotami handlowymi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.