POLOmarket otworzył kolejny supernowoczesny sklep

polo-market1

Po niedawnych otwarciach w Gościcinie (woj. pomorskie) i Aleksandrowie Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie), 5 lutego br., uruchomiony został kolejny supermarket POLOmarket. Nowy obiekt powstał w województwie dolnośląskim, w Mieroszowie (powiat wałbrzyski).

Obiekt w Mieroszowie zlokalizowany przy ul. Dworcowej 6 to kolejny supernowoczesny sklep sieci POLOmarket, który pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii i funkcjonalności dla klienta realizuje jej najnowszy koncept. W otwartym na początku lutego br. obiekcie znajdziemy szereg rozwiązań proekologicznych. Sklep wyposażony został między innymi w system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych, a także energooszczędne oświetlenie.

Sklep w Mieroszowie to już 34 POLOmarket w województwie dolnośląskim. Poza otwarciami nowych obiektów Grupa POLOmarket konsekwentnie modernizuje swoje starsze sklepy.

Zgodnie z przyjętą strategią do końca 2020 roku Grupa POLOmarket zamierza zmodernizować wszystkie swoje obiekty, a także wyraźnie przyspieszyć z budowami nowych sklepów i rozbudową dotychczasowych według najnowszych standardów. Zmodernizowane obiekty charakteryzują się, jak podkreśla zarząd sieci, dużą funkcjonalnością, która przekłada się na wygodę robienia zakupów przez klientów. Sklepy wyposażane są w bardzo nowoczesne systemy obsługi klientów i ekspozycji produktów.

Grupa POLOmarket ma 280 sklepów

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. Grupa zaczynała w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy POLOmarket odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie zatrudnienie znalazło tu ponad 6,3 tys. osób.

Zgodne ze strategią rozwoju, sklepy POLOmarket mają przynajmniej 500 mkw. powierzchni.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.