So! Coffee otworzy kawiarnię w nietypowej lokalizacji

Lagardere Travel Retail – właściciel sieci kawiarni So! Coffee – realizuje zapowiedzianą strategię ekspansji. W styczniu br. przedstawiciel sieci poinformowali o kolejnym otwarciu tym razem w nietypowej lokalizacji w stolicy, bo w Pałacu Kultury i Nauki.

– Już niedługo otwieramy nasz nowy lokal w Pałac Kultury i Nauki Warszawa. Zniecierpliwionych zapraszamy do tymczasowego wózka So! Coffee, gdzie można napić się naszej aromatycznej kawy już teraz. Szukajcie nas na II kondygnacji w holu głównym – poinformowali przedstawiciele So! Coffee.

Lagardere Travel Retail rozwija sieć kawiarni So! Coffee otwierając zarówno lokale własne jak i franczyzowe. Kawiarnie różnią się pod względem powierzchni w zależności od formatu placówki. Kompaktowe wyspy handlowe mają od 30 do 50 mkw. powierzchni, a lokale tradycyjne od 80 do 120 mkw. Inwestorzy są zainteresowani również lokalami dającymi możliwość aranżacji stolików na pasażach czy ogródkach wewnętrznych i zewnętrznych.

Ponad 50 kawiarni So! Coffee w Polsce

Kawiarnie sieci So! Coffee obecne są już w ponad 50 lokalizacjach w blisko 30 miastach w Polsce i w kilkunastu punktach za granicą (we Francji, Hiszpanii, Rumunii i Czechach). Zgodnie z przyjętą strategią sieć rozwija się przede wszystkich w centrach handlowych, outletach, przy głównych arteriach miejskich, na dworcach kolejowych oraz lotniskach. Najwięcej kawiarni pod szyldem So! Coffee znajduje się obecnie w centrach handlowych (m.in Złote Tarasy, CH Ogrody, Galeria Jurajska, Libero, Trzy Korony, Port Łódź, Avenida, Stary Browar, Wroclavia).

Kawiarnie So! Coffee poza kawą oferują także szeroki wybór ciast, kanapek i sałatek, wypiekanych na miejscu gofrów, różnorodnych naleśników, świeżo wyciskanych soków oraz lodów marki własnej Furore!

Sieć rozwija się nie tylko inwestując w nowe, ale także w istniejące lokale. W ubiegłym roku So! Coffee przeprowadziło m.in. remodeling kawiarni w Factory Annopol w Warszawie.

Marka należy do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. Lagardere Travel Retail jest jedną ze spółek wchodzących w skład grupy Lagardère Travel Retail SA, największego detalisty sprzedaży prasy w lokalizacjach podróżnych, obecnego w 34 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Spółka Lagardere Travel Retail, działająca wcześniej pod nazwą HDS Polska jest obecna na rynku sprzedaży detalicznej od 1998 roku i zarządza siecią 850 punktów sprzedaży, w tym 113 lokalami gastronomicznymi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.