Nutri Mind rozwija sieć restauracji Meet & Eat

Wywodząca się z Wrocławia Nutri Mind Group jest obecna w branży gastronomicznej już 10 lat. Obecnie prowadzi 26 restauracji w różnych formatach w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy i Katowicach. Wkrótce otworzy piątą w stolicy restaurację pod szyldem Meet&Eat.

Grupa Nutri Mind została nominowana do nagrody SCF Retailers Awards 2020 w kategorii Food & Beverage Expansion.

Główna marka Grupy: Meet & Eat, obecna jest w prestiżowych biurowcach klasy A jako restauracje typu „casual dining”. W budynku HOL I, na powierzchni 120 mkw., zostanie wkrótce otwarta kolejna, piąta w Warszawie, restauracja tej sieci. Zgodnie z modelem biznesowym, restauracja będzie codziennie serwować inne menu, skomponowane tak, by zadowolić zwolenników tradycyjnych dań, egzotycznych smaków i kuchni fusion. Wegetarianie i weganie znajdą tu całą sekcję potraw dla siebie. Restauracje Meet & Eat korzystają przy tym z lokalnych dostawców i producentów dbających o najwyższą jakość swoich produktów.

Nutri Mind rozwija sieć Meet & Eat

– Cieszymy się bardzo, że kolejny warszawski biurowiec zaprosił nas do współpracy. Jak zawsze nasi nowi goście mogą oczekiwać dużej różnorodności smaków, nowoczesnej prozdrowotnej kuchni oraz pełnej otwartości na ich sugestie i kulinarne preferencje. Już od 7:30 będziemy ich kusić zapachem świeżo pieczonego pieczywa i sporą ofertą śniadań, a od 11:30 będziemy na nich czekać z bufetem dań obiadowych. Dopełnieniem jak zawsze jest obsługa cateringowa i eventowa różnych wydarzeń planowanych przez najemców HOL 7.7, w czym restaurację będzie wspierać nasz warszawski oddział Nutri Catering&Events. Ruszamy pod koniec lutego – mówi Renata Waśniewska, Dyrektor Zarządzający Grupy Nutri Mind Group.

Właścicielem modernizowanego kompleksu biurowego w którym zostanie otwarta nowa restauracja jest grupa White Stone.

– Modernizacja kompleksu HOL 7.7 niedługo dobiegnie końca. A my widzimy kolejne pozytywne efekty naszego dążenia do podniesienia atrakcyjności tych biurowców i pełnego wykorzystania świetnej lokalizacji na dynamicznie zmieniającym się Służewcu. W ramach poszerzania grona najemców uzupełniamy także ofertę usługową dla osób pracujących lub mieszkających w okolicy. Tym razem w naszych progach powitamy restaurację Meet & Eat – mówi Maciej Skurczyński, Leasing Manager w grupie White Stone.

Nutri Mind jest obecna na rynku gastronomicznym od 10 lat. Prowadzi blisko 30 restauracji w centrach handlowych, biurowcach i hotelach oraz firmę cateringowo-eventową. Nutri Mind sp. z o.o. wynajmuje łącznie ok. 7 tys. mkw. powierzchni restauracyjnej. Firma grupuje swoje restauracje przede wszystkim w dużych miastach. Obecnie kluczowe rynki Nutri Mind to Warszawa, Wrocław i Gdańsk. W tym roku marka Meet & Eat zadebiutuje w Poznaniu. W roku 2020 największy rozwój spółka planuje w Warszawie.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top