Wkrótce ruszą prace nad Vendo Parkiem w Inowrocławiu

Trei Real Estate realizuje zapowiedzianą dynamiczną ekspansję Vendo Parków w Polsce. W II kwartale roku ruszą prace pod budowę Vendo Parku w Inowrocławiu.

Inwestycja w Innowrocławiu realizowana jest na terenie byłego PKS, w rejonie ulic Kasprowicza i Libelta. Vendo Park powstanie na działce o łącznej powierzchni 2,1 ha.

Vendo Parki to parterowe parki handlowo-usługowe wyposażone w parkingi, zlokalizowane w miejscach, do których można w łatwy sposób dojechać.  Zazwyczaj są budowane w bliskim sąsiedztwie dużego dyskontu. Często określane jako obiekty typu convenience, ponieważ projektowane są w taki sposób, by zapewnić ich klientom maksymalną wygodę w codziennych, szybkich zakupach. W grupie stałych najemców parków handlowych Trei znajdują się m.in. Pepco, Hebe, Rossmann, Martes Sport, Action, CCC, Jysk, Media Expert, Neonet i Tedi. Coraz częściej do mniejszych formatów handlowych wchodzą również znane sieci odzieżowe jak np. pochodząca z Polski grupa LPP.

Strategia rozwoju

– Przyjęta przez nas strategia zakłada otwarcie w tym roku siedmiu Vendo Parków w Polsce, natomiast w całej Europie dążymy do budowy portfolio 50 obiektów – mówi  Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

W ubiegłym roku Trei otworzył pięć Vendo Parków: w Bytowie, Ostrołęce, Pułtusku, Łasku i Kobyłce, o łącznej powierzchni najmu ponad 18 tys. mkw. Tym samym deweloper zainwestował na polskim rynku kolejne ponad 25 milinów euro.

Trei posiada aktualnie dwadzieścia cztery Vendo Parki zlokalizowane w Europie, w tym piętnaście znajduje się w Polsce. Firma jest nie tylko deweloperem, ale również samodzielnie zarządza parkami handlowymi.

Trei Real Estate

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Mülheim an der Ruhr, inwestuje, rozwija i zarządza dostosowanymi do indywidualnych potrzeb mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi. W kontekście długoterminowej strategii, spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, w Portugalii i USA. Oprócz istniejącego portfela o wartości około 1.1 miliarda EUR, Trei Real Estate GmbH, realizuje projekty o łącznej wartości około 850 milionów euro. Pod marką Vendo Park firma buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Firma Trei jest wystawcą wiosennej edycji SCF 2020 Exhibition & Awards. Targi odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top