Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Nowa odsłona So! Coffee w Dąbrowie Górniczej

So! Coffee otworzyło w Dąbrowie Górniczej lokal w nowej odsłonie. Nowa aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką, maksymalna wygoda, naturalne materiały i designerskie dodatki.

Restauracja otwarta została 29 stycznia w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej.  Lokal po remodelingu ma ponad 110 mkw. powierzchni. Przestrzeń podzielona jest na cztery dedykowane strefy: biznesowo-pracowniczą, gdzie znajduje się stół socjalny; relaksu z wygodnymi fotelami i sofami; strefę dla dzieci z kącikiem zabaw i tablicą edukacyjną, a także przestrzeń przystosowaną dla osób z niepełnosprawnościami.

– Do wyposażenia i wystroju wnętrza dodaliśmy meble tapicerowane. Wystrój utrzymany jest w stonowanych barwach: brązach, zgaszonym różu, rudościach, turkusach, szarościach o różnym stopniu nasycenia oraz zszarzałych błękitach. Wnętrze dopełnia różnorodne, budujące nastrój oświetlenie (wiszące oraz kinkiety) oraz detale budujące przyjemne otoczenie (roślinność, lustra, donice, poduchy) – wymienia sieć.

Blisko 30 miast w portfolio

Zgodnie z przyjętą strategią właściciel sieci, Lagardere Travel Retail Sp. z o.o., rozwija sieć kawiarni So! Coffee otwierając zarówno lokale własne jak i franczyzowe. Kompaktowe wyspy handlowe mają od 30 do 50 mkw. powierzchni, a lokale tradycyjne od 80 do 120 mkw. Inwestorzy są zainteresowani również lokalami dającymi możliwość aranżacji stolików na pasażach czy ogródkach wewnętrznych i zewnętrznych.

so-coffee-3

Kawiarnie sieci So! Coffee obecne są już w ponad 50 lokalizacjach w blisko 30 miastach w Polsce i w kilkunastu punktach za granicą (we Francji, Hiszpanii, Rumunii i Czechach). Sieć rozwija się przede wszystkich w centrach handlowych, outletach, przy głównych arteriach miejskich, na dworcach kolejowych oraz lotniskach. Najwięcej kawiarni pod szyldem So! Coffee znajduje się obecnie w centrach handlowych (m.in Złote Tarasy, CH Ogrody, Galeria Jurajska, Libero, Trzy Korony, Port Łódź, Avenida, Stary Browar, Wroclavia).

Kawiarnie So! Coffee poza kawą oferują także szeroki wybór ciast, kanapek i sałatek, wypiekanych na miejscu gofrów, różnorodnych naleśników, świeżo wyciskanych soków oraz lodów marki własnej Furore!

Lagardere Travel Retail jest jedną ze spółek wchodzących w skład grupy Lagardère Travel Retail SA, największego detalisty sprzedaży prasy w lokalizacjach podróżnych, obecnego w 34 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Spółka Lagardere Travel Retail, działająca wcześniej pod nazwą HDS Polska jest obecna na rynku sprzedaży detalicznej od 1998 roku i zarządza siecią 850 punktów sprzedaży, w tym 113 lokalami gastronomicznymi.