Biuro podróży TUI wśród najemców Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec rozszerza portfolio najemców oferujących usługi. Pod koniec stycznia do tego grona dołączyło biuro podróży TUI, które zajęło lokal o powierzchni blisko 50 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odpowiada Ceetrus Polska.

Klienci odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec mogą korzystać z szerokiej oferty handlowej i usługowej. W pasażu tego obiektu mieści się blisko 50 salonów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych.

Od 31 stycznia 2020 roku klienci Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec mogą korzystać z oferty biura podróży TUI, które zajęło lokal o powierzchni 46 mkw. Biuro znajduje się po prawej stronie przy wejściu od strony Leroy Merlin, naprzeciwko apteki. Klienci mogą skorzystać z różnorodnej oferty wycieczek lotniczych oraz z dojazdem własnym, a także wyjazdów rodzinnych i wycieczek objazdowych.  Można również dokonać rezerwacji samochodu, wycieczek fakultatywnych w trakcie wyjazdu czy ubezpieczyć wakacyjną wyprawę.

Więcej usług w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

Salon biura Podróży TUI wzbogaci ofertę handlowo-usługową Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec. Klienci galerii handlowej mogą podczas jednej wizyty nie tylko zrobić zakupy na cały tydzień, kupić ubrania, obuwie i dodatki, ale również skorzystać z usług salonu optycznego, pralni, naprawy obuwia, wymienić pieniądze w bankomacie, a także wybrać i zakupić wymarzony wyjazd wakacyjny.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odpowiada firma Ceetrus Polska, która jest jednocześnie współinwestorem i zarządcą obiektu.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Diverse, 5.10.15 czy Wrangler. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje i kawiarnię, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 2440 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Powstało w 1999 roku. Obiekt ma 25 768 mkw. powierzchni handlowej.

O Ceetrus Polska

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni 38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.