Nowe miejsce spotkań z ofertą gastronomiczną w Koneserze

Triki Tashka w Koneserze już otwarta. Centrum Praskie Koneser zyskało kolejną kreatywną przestrzeń. W miniony weekend w obiekcie otwarto nowy lokal. Ma to być miejsce spotkań, inspiracji i edukacji kulturalnej ze strefą kulinarną.

– W Triki Tashka oferujemy wyjątkowość, atmosferę swobody i otwartość na każdego gościa, niezależnie od wieku. Poza ofertą kulturalną, będziemy też przygotowani kulinarnie – współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami bio kaw, herbat, przepysznych czekolad, zdrowych koktajli i naturalnych przekąsek – mówi Katarzyna Kucharska, właścicielka i pomysłodawczyni Tashki.

– Pomysł na stworzenie tego miejsca powstał z mojego marzenia o idealnym domu, w którym zgromadzi się wszystko, co jest bliskie wydawnictwu, żeby stworzyć jedną całość – dodaje właścicielka i pomysłodawczyni Tashki.

Wydawnictwo Tashka od dekady reprezentuje najbardziej poczytnych autorów literatury dziecięcej. Kolejne dziesięciolecie swojej działalności firma postanowiła rozpocząć tworząc koncept Triki Tashki – miejsce spotkań, kreatywnych warsztatów, przestrzeni do dzielenia się sztuką i wspólnego spędzania czasu. Nowy lokal ma ok. 120 mkw. powierzchni. Jest to czwarta lokalizacja tej sieci, pozostałe; sklepy z kawiarniami znajdują się w hali Gwardii, warszawskim zoo oraz w teatrze Guliwer.

Triki Tashka – nowe miejsce spotkań w Koneserze

Literatura najlepszych twórców, plakaty, obrazy, rzeźby, ręcznie robione zabawki i ubrania to tylko zarys oferty Triki Tashki. Miejsce oferuje jednak przede wszystkim doznania – wiedzę, nowe umiejętności, ciekawe doświadczenia,  spotkania i wymianę myśli. Tutaj będzie można brać udział w kreatywnych warsztatach prowadzonych przez specjalistów z dziedziny architektury, malarstwa, literatury, twórców komiksów czy biżuterii itp. Triki Tashka planuje również występy artystyczne, spektakle live, koncerty czy spotkania autorskie, a także możliwość zorganizowania urodzin.

Mimo że Triki Tashak już działa, oficjalne otwarcie zaplanowano na 29 lutego. Wydarzenie będzie połączone z dziesięcioleciem wydawnictwa Tahka, premierą nowych tytułów oraz wernisażem prac Roberta Romanowicza i wystawy „Klimat” zrealizowanej we współpracy z firmą Papyrus.

Centrum Praskie Koneser jest usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki. Inwestor przywrócił do życia zabytkowe budynki i stworzył nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.