Nowa Cukiernia Sowa w Łodzi

Rośnie sieć lokali Cukiernia Sowa. Bydgoska marka od lutego br. działa w Galerii Nowosolna w Łodzi przy ul. Jugosłowiańskiej. Otwarcie kolejnego lokalu umacnia pozycję marki w mieście.

Aktualnie w województwie łódzkim działa siedem lokali Cukiernia Sowa. Znajdują się w Manufakturze, Galerii Łódzkiej, Pasażu Łódzkim, Solaris Park, Centrum Handlowym Port oraz w Centrum Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.

– Docelowo chcemy objąć siecią cukierni wszystkie województwa. Stale dokonujemy również remodelingów istniejących lokali – mówi Michał Sowa, współwłaściciel sieci Cukiernia Sowa.

Cukiernie Sowa są rozwijane w różnej wielkości miastach zarówno w centrach i galeriach handlowych, jak i przy ulicach, a także coraz częściej w centrach typu convenience.

Trzy formaty handlowe Cukierni Sowa

W zależności od formatu lokalu, jego powierzchnia powinna wynosić między 60 a 180 mkw. Cukiernie Sowa otwierane są w trzech różnych formatach – podstawowym Basic, DeLux oraz w formacie z obsługą kelnerską Premium. Format dobierany jest do danej lokalizacji. Standard Basic – najczęściej spotykany – to podstawowa cukiernia. Sklepy w formacie De Lux charakteryzują się bardziej eleganckim wnętrzem i jasnym wystrojem. Z kolei format Premium to zazwyczaj lokalizacje przy ulicach i deptakach. To miejsca bardziej prestiżowe, np. przy ul. Chmielnej w Warszawie czy w Gdańsku przy Długiej. Cukiernie Premium mają też obsługę kelnerską i ofertę poszerzoną o słone przekąski i kanapki.

Cukiernia Sowa to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Za sukces całej spółki odpowiadają przede wszystkim jakość i wysokiej jakości składniki. Poza najbardziej rozpoznawalnymi produktami, jakimi są słodkie wypieki, w cukierni można kupić lody rzemieślnicze, kawę z własnej palarni, czy galanterię czekoladową. Oprócz standardowej oferty ciast i tortów okolicznościowych cukiernia realizuje  również indywidualne propozycje klientów.

Cukiernia Sowa pierwszy lokal otworzyła w 1946 r. w Bydgoszczy. Obecnie firma posiada blisko 160 punktów w całym kraju oraz 2 lokale w Anglii i 1 Niemczech.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.