Zdrowa Krowa rozwija sieć i wprowadza nowy design

robert-kuc-wlasciciel-zdrowa-krowa

Sieć Zdrowa Krowa konsekwentnie skupia się na rozwoju portfolio lokalizacji, ale inwestuje także w nowy wygląd restauracji. Nowy design zaprezentowano w najnowszej, trzeciej już lokalizacji sieci w Katowicach. Wszystkie kolejne punkty sprzedaży otwierane będą zgodnie z nową strategią komunikacji.

Nowy koncept Zdrowa Krowa łączy nowoczesność z funkcjonalnością. Na klientów katowickiej restauracji czeka wnętrze urządzone w stylu loftowym. Dominują tu odcienie szarości i czerni, optycznie przełamane ciepłem zielonych i drewnianych dodatków. Króluje minimalizm i prostota. – Postanowiliśmy wprowadzić nieco świeżości do naszych restauracji zmieniając ich wnętrza. Zależało nam na stworzeniu nowoczesnego wnętrza, które wpisuje się w najnowsze trendy. Idziemy z duchem czasu, dlatego stale udoskonalamy nasz koncept, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – mówi dla Retailnet.pl Robert Kuc, twórca i właściciel sieci gastronomicznej Zdrowa Krowa.

Punkt w Katowicach pierwszych klientów przywitał 7 grudnia. Lokal przy ul. Gliwickiej 275 ma 150 mkw. i 40 miejsc siedzących. Jest to restauracja franczyzowa.

Nowe lokalizacje na horyzoncie

Restauracje Zdrowa Krowa obecne są już w 10 lokalizacjach. Wkrótce otwarte zostaną lokale w Warszawie i Bydgoszczy. W stolicy sieć wybrała lokalizację w Porcie Praskim. W Bydgoszczy zadebiutuje przy ul. Długiej 70. Otwarcie obu punktów zaplanowano na marzec br.

– Planujemy dalszy rozwój i intensywnie poszukujemy partnerów biznesowych w Poznaniu, gdzie chcemy rozpocząć ekspansję. Pozyskaliśmy już doskonałą lokalizację pod nową restaurację dla potencjalnego franczyzobiorcy – mówi Robert Kuc. – W zasięgu naszego zainteresowania są także inne miasta w Polsce. Nie zamykamy się na nowe możliwości i chętnie rozpoczniemy współpracę z franczyzobiorcami z innych zakątków kraju – dodaje. Na celowniku są największe polskie miasta: Kraków, Trójmiasto, Łódź i Poznań. Optymalna powierzchnia pod restaurację wynosi ok. 150 mkw.

W ofercie Zdrowej Krowy jest najwyższej jakości polska wołowina, bułki wypiekane według domowych receptur, świeże warzywa od lokalnych dostawców i dressingi przygotowane przez najlepszych kucharzy. Zdrowa Krowa jest dziś obecna m.in. w Gliwicach, Opolu, Rybniku, Wrocławiu. Właścicielem sieci jest 1500sto900 sp. z o. o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.