Jessica Mercedes otwiera pop-up w Gdańsku 

jessica-mercedes-veclaim

Veclaim, marka założona przez Jessicę Mercedes, otwiera swój oficjalny pop-up store. Sklep powstanie w gdańskiej galerii handlowej. Otwarcie 29 lutego br.

Jessica Mercedes Kirschner, jedna z najbardziej znanych polskich blogerek, mająca na koncie współpracę z wieloma markami światowymi, to nie tylko influencerka, ale także dziewczyna z ambicjami biznesowymi. Do jej portfolio należy marka kostiumów kąpielowych Moiess Swimwear oraz autorski brand Veclaim oferujący ubrania dla kobiet.

Z online do offline

Marka Veclaim, która powstała w 2018 roku i odnotowała duży sukces w sprzedaży online, teraz idzie dalej i po butiku w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 26, otwiera oficjalny pop-up store. Powstanie on w gdańskiej galerii i będzie działał przez 3 miesiące. Zajmie powierzchnie 21,5 mkw. 

– Pomimo że zarówno dla mnie, jak i moich marek, naturalne wydaje się funkcjonowanie w środowisku online, zdaję sobie sprawę, że klienci często potrzebują fizycznego zetknięcia się z marką i jej produktami. Mam nadzieję, że obecność Veclaim w tak popularnej galerii nie tylko pozwoli moim fanom na jeszcze lepsze poznanie marki, ale także rozszerzy rozpoznawalność projektów Veclaim daleko poza grupę moich odbiorców – mówi Jessica Mercedes. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.