Robocoff: innowacyjny barista ze sztuczną inteligencją

Robocoff to zupełnie nowy i innowacyjny produkt na rynku. Robot barista nie wymaga dużo przestrzeni i jest w stanie pracować 24h na dobę. To ciekawe rozwiązanie, które można wykorzystać m.in. w centrach handlowych, na dworcach albo lotniskach.

– Robocoff to połączenie tradycji z technologiczną innowacją. Oferujemy urządzenie, dzięki któremu kawa zostanie przygotowana w wyjątkowy i niezapomniany sposób – wyjaśnia Rustam Aliyorau, dyrektor sprzedaży w firmie Robocoff.

Z przedstawicielami firmy Robocoff będzie można spotkać się podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2020 Exhibition & Awards. Tegoroczna edycja Forum po raz pierwszy będzie dwudniowa. Odbędzie się w dniach 31 marca – 1 kwietnia w Centrum Konferencyjnym na stadionie Legii Warszawa.

Autonomiczny robot barista

Robocoff to bezpieczny i autonomiczny robot barista, który jest w stanie funkcjonować 24h na dobę. Jest prosty w obsłudze i nie wymaga dużej przestrzeni. Maszyna przyjmuje opłatę zarówno kartą jak i gotówką, a także wydaje resztę. Od momentu zapłaty czas oczekiwania na kawę to jedynie ok. 30 sekund.

– Proces przygotowania kawy wygląda futurystycznie, co sprawia, że klienci są zachwyceni. Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, nasz produkt zapewnia nie tylko szybkość i widowiskowość, ale co najważniejsze gwarancję jakości samej kawy. Naszym priorytetem jest jakość i ultranowoczesny sposób działania, który Robocoff bez wątpienia prezentuje – opowiada Rustam Aliyorau.

Maszyna wyposażona jest w dotykowy ekran. Co więcej, dzięki wbudowanej technologii sztucznej inteligencji, potrafi komunikować się z klientem również gestem i głosem. Dzięki temu zamówienie można złożyć albo za pomocą wspomnianego ekranu, albo głosowo.

– Rozbudowana forma sztucznej inteligencji pozwala na bezpośredni kontakt z konsumentem oraz nawiązanie dialogu. Dodatkowo system posiada rozpoznawanie twarzy oraz głosu, co skutkuje możliwością przywitania się z konsumentem przy kolejnej wizycie. Zgodnie z wymogami dotyczącymi ochrony danych osobowych usługa ta jest możliwa po akceptacji kupującego – tłumaczy Rustam Aliyorau.

Nowa jakość na rynku HoReCa

Robot barista jest nowością w branży gastronomicznej na rynku polskim oraz całkowicie nowym nośnikiem marketingowym. Dysponuje wyświetlaczem holograficznym 3D o wysokiej rozdzielczości. Jest to jedno z najbardziej unikatowych rozwiązań z branży HoReCa.

– Nasza koncepcja to zarówno możliwość zakupu całej maszyny, jak i współpraca w formie franczyzowej. Opieramy działanie na kultywowaniu wzajemnych wartości oraz wspólnej idei. Ze swojej strony zapewniamy pełne wsparcie, odpowiednie szkolenia oraz korzystny zysk finansowy. Zachęcamy do kooperacji partnerów oferujących przestrzeń taką jak: centra handlowe, dworce kolejowe, lotniska oraz wiele innych. W ofercie posiadamy trzy modele urządzenia: jedno z kawą, drugie lodami, a trzecie łączące obie funkcje – wylicza Rustam Aliyorau.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.