Komfort rozwija sieć wielkopowierzchniowych sklepów

komfort-lomza

Czwarty, po Gdańsku, Warszawie i Poznaniu, wielkopowierzchniowy sklep marki Komfort, został otwarty w Łomży. Klienci znajdą tu wszechstronną ofertę podłóg, kuchni, łazienek oraz zupełniej nowej kategorii: mebli. W jednym miejscu znajduje się część inspiracyjna, dekoracje i akcesoria oraz część z produktami dostępnymi od ręki.

Z komfortowej przestrzeni nowego sklepu Komfort  przy ul. Zawadzkiej 27 w Łomży klienci z Podlasia mogą korzystać od 12 lutego br.

Konsekwentny rozwój

Marka Komfort, chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, zapewnia kompleksowe wsparcie w urządzeniu i remoncie domu lub mieszkania. W nowym formacie sklepów wielkopowierzchniowych Komfort można znaleźć szeroki asortyment, obejmujący wszystkie kategorie produktów z obecnej oferty. Klienci mogą zobaczyć gotowe, atrakcyjne rozwiązania. Jeśli zaś potrzebują porady, mogą liczyć na wsparcie projektowe fachowych doradców i wizualizację produktów we własnej przestrzeni. Tutaj można skompletować materiały potrzebne do aranżacji wnętrza, które następnie zostaną dostarczone i zamontowane u klienta przez personel Komfortu.

– Konsekwentnie rozwijamy markę Komfort w nowym modelu biznesowym. Połączenie dotychczasowych formatów pod jednym szyldem i dachem to wynikowa potrzeb naszych klientów i nowoczesnych trendów na rynku. Absolutnym priorytetem jest najwyższa jakość procesu zakupowego i ułatwienie klientom realizacji planów remontowych czy wykończeniowych, poprzez kompleksową obsługę od A do Z. Pamiętajmy, że w sieci Komfort zrobimy nie tylko zakupy, ale znajdziemy szereg inspiracji, profesjonalne doradztwo, a także usługi począwszy od zaprojektowania przestrzeni i wnętrza przez transport po finalny montaż – mówi Wojciech Kiestrzyń, Prezes Zarządu Sklepy Komfort S.A.

Komfort to polska firma z ponad 25-letnią tradycją, będąca liderem na rynku w branży podłóg. Firma łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, dywanów oraz wykładzin dywanowych i elastycznych, a także drzwi, kuchni, szaf, łazienek oraz mebli. Sieć szuka lokali o powierzchni od 350 do 500 mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.