Więcej marek w łódzkiej Sukcesji

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja w Łodzi wzbogaciło ofertę o salon stacjonarny Wakacje.pl oraz restaurację Juju z kuchnią perską. Oba lokale znajdują się na poziomie 1.  To kolejne nowe marki, które ostatnio dołączyły do grona najemców Sukcesji.

Wakacje.pl są liderem na rynku turystycznych usług internetowych, a zarazem dynamicznie rozwijającą się siecią salonów stacjonarnych. Nowy salon w Sukcesji oferuje m.in. wczasy, wycieczki objazdowe, kolonie i obozy ponad 100 biur podróży, a także bilety lotnicze, ubezpieczenia podróżne, miejsca parkingowe przy lotniskach i bony wakacyjne. Profesjonalni doradcy pomagają wybrać najlepsze oferty. Oprócz Wakacje.pl do dyspozycji klientów Sukcesji są też salony popularnych touroperatorów, m.in. Itaki i Rainbow Tours.

Z kolei Juju to pierwszy w Polsce lokal nowej marki. W planach właścicieli jest stworzenie sieci lokali pod tym szyldem w różnych miastach. Restauracja mieści się w strefie food court. Serwuje potrawy przyrządzane z oryginalnych składników i bazujące na tradycyjnych przepisach kuchni perskiej. W menu są m.in. dania główne, zupy, napoje i desery. To kolejny nowy lokal na gastronomicznej mapie Sukcesji. Niedawno, na powierzchni 800 mkw., została otwarta restauracja Włoski Temat z kuchnią włoską.

– Sukcesywnie urozmaicamy usługowy i gastronomiczny tenant mix, ponieważ takie są oczekiwania naszych klientów i wymogi zmieniającego się rynku. Dbamy o to, by wśród najemców były zarówno znane marki, jak  i  nowe, autorskie koncepty. Dzięki temu klienci zyskują zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do własnych potrzeb i zasobności portfeli – mówi Dariusz Michalak, dyrektor ds. komercjalizacji Sukcesji.

Łódzka Sukcesja dysponuje 45 tys. mkw. powierzchni najmu

Sukcesja jest najnowszym centrum handlowym w Łodzi, położonym blisko ścisłego centrum, w sąsiedztwie m.in. Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i  nowych osiedli mieszkaniowych. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu znajdują się pasaż handlowy ze strefą gastronomiczną i część rekreacyjno-rozrywkowa z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem Helios. Centrum dysponuje dwupoziomowym parkingiem na ponad 1 tys. miejsc, na którym są dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestorem jest spółka Fabryka Biznesu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.