Rusza Castorama we Włocławku

26 lutego zostanie otwarta nowa Castorama we Włocławku, przy ulicy Kapitulnej 41. Jest to już 81. sklep należący do sieci w Polsce. Jego powierzchnia handlowa sięgnie 7,3 tys. mkw. W obiekcie dostępnych będzie ok. 30 tysięcy produktów oraz wiele usług.

Sklep Castorama we Włocławku został zaprojektowany i wykończony w taki sposób, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów związane z remontem lub dekoracją domowej przestrzeni. Misją firmy jest wspieranie klientów w realizacji projektów mieszkaniowych oraz podpowiadanie najlepszych rozwiązań. W tym celu w sklepie powstały między innymi trzy strefy inspiracji: kuchnie, łazienki i poświęcona zagospodarowaniu przestrzeni (magazynowanie, szafy, garderoby). W każdej z nich, dzięki przedstawionym przykładom, klienci przekonają się na własne oczy, jak produkty dostępne w ofercie Castoramy sprawdzają się w praktyce i jakie możliwości dają w zakresie aranżacji. Dzięki strefom inspiracji każdy może łatwo wyobrazić sobie jakie zmiany wprowadzić, by móc cieszyć się komfortowym, funkcjonalnym i pięknym mieszkaniem. Sklep oferuje kompleksowe podejście do projektów. Można w nim znaleźć zarówno produkty wykończeniowe – farby, glazury czy podłogi, jak również dekoracyjne – oświetlenie, zasłony, rolety. Rozwiązania dostępne w Castoramie między innymi kuchenne meble modułowe, czy usługi docinania blatów na wymiar gwarantują idealne dopasowanie do przestrzeni i możliwości aranżacyjnych w każdym domu.

– Oferujemy wsparcie klientów na wielu etapach. Znajdą u nas pomysły na ulepszanie swoich domów, niezbędne produkty i usługi, dzięki którym realizacja ich projektów będzie możliwa i znacznie prostsza niż często mogłoby się wydawać. Zapewnimy też wsparcie naszego zespołu, który zawsze będzie dostępny, otwarty i gotowy, by dzielić się swoją wiedzą. Wiem, że otwarcie Castoramy jest bardzo pożądane przez wielu mieszkańców Włocławka i okolic. Zrobimy co w naszej mocy, aby spełnić ich oczekiwania. W tym miejscu, chciałbym podziękować naszym wszystkim koleżankom i kolegom za wysiłek i zaangażowanie w przygotowanie sklepu, gotowego już na otwarcie – mówi Jędrzej Sobański, Dyrektor sklepu Castorama we Włocławku.

Doradcy, transport, click&collect i click&delivery

 Wyróżnikiem nowego sklepu, tak jak całej sieci Castorama, będzie też profesjonalny zespół. W sklepie zatrudnionych będzie 110 osób, które na co dzień będą doradzać klientom. Nowi pracownicy, jak i ci, którzy wcześniej zdobywali doświadczenie w innych lokalizacjach, znają sklep od podszewki. Cały zespół zaangażowany był w przygotowanie obiektu znajdującego się przy ulicy Kapitulnej 41 do otwarcia. Ponadto wszyscy nowi doradcy, aby móc zapewnić profesjonalne wsparcie, odbyli szereg szkoleń związanych z ofertą produktową i obsługą klienta.

Istotnym elementem dla wszystkich osób chcących skorzystać z oferty Castoramy we Włocławku będą także dodatkowe usługi. Do dyspozycji klientów będzie m.in. transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie dostępne będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz wiele świadczeń związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu i ogrodzie.

Sklep Castorama we Włocławku będzie otwarty od poniedziałku do piątku – w godzinach 7.00 – 21.00, w soboty – w godzinach 8.00 – 20.00 oraz w niedziele handlowe – w godzinach 10.00 – 18.00.  Sklep został podzielony na sektory: Ogród, Techniczny, Kuchnia-Łazienka-Magazynowanie, Budowlany, Ściany-Podłogi-Dekoracje, Obsługi klienta i Logistyki. Do dyspozycji klientów będzie parking, na którym znajduje się ponad 300 miejsc parkingowych.

Sieć od lat wspiera klientów w ulepszaniu ich domów i ogrodów, zapewniając im m.in. łatwy dostęp do szerokiej gamy produktów do budowy, remontu i urządzania mieszkań oraz bogatego asortymentu ogrodowego. Dlatego klienci oprócz zakupów w sklepach stacjonarnych mogą skorzystać ze strony internetowej www.castorama.pl oraz aplikacji mobilnej dostępnej tu dla systemów Android i tu dla iOS. Dzięki dostępowi z każdego urządzenia mobilnego aktualna oferta produktowa, promocje oraz możliwość składania zamówień są jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Castorama ma 81 sklepów w Polsce

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 80 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia ponad 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej grupy posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.