Mallson: salon Vision Express w Galerii Wiślanka

W Galerii Wiślanka zostanie otwarty pierwszy w Żorach salon lidera branży optycznej – marki Vision Express. Sklep ten będzie łączyć w jednym miejscu usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek zapewniając profesjonalną obsługę, a także opiekę lekarzy specjalistów. To kolejny najemca, który w ostatnich tygodniach potwierdził otwarcie swojego sklepu w powstającej w Żorach Galerii Wiślanka. Otwarcie galerii zaplanowane jest na IV kwartał 2020 roku.

Za komercjalizację powierzchni odpowiada firma Mallson Polska, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2020 Exhibition & Awards. Tegoroczna wiosenna edycja SCF po raz pierwszy będzie dwudniowa. Targi odbędą się w dniach 31 marca – 1 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Galeria Wiślanka oferuje 20 tys. mkw.

– Galeria Wiślanka to pierwsza nowoczesna galeria handlowa w Żorach. Chcemy, aby galeria stanowiła dużą wartość dla mieszkańców Żor. Mamy ambicję, aby Wiślanka stała się atrakcyjnym miejscem spotkań dla mieszkańców, w którym nie tylko zrobią zakupy, ale także miło spędzą czas dzięki atrakcyjnej ofercie gastronomicznej, rozrywkowej i kulturalnej – podkreśla Ewa Ściubidło z firmy Mallson Polska odpowiedzialnej za wynajem powierzchni w projekcie. Żorzanie w Galerii Wiślanka obok Vision Express znajdą bogaty wybór marek modowych. Swój najnowszy koncept handlowy otworzy Lidl, a na piętrze Galerii znajdzie się pierwsze, wielosalowe kino w Żorach: Helios. W planach jest realizacja licznych wydarzeń, w tym związanych z promocją sztuki i kultury. Będzie to więc centrum, w którym każdy mieszkaniec Żor znajdzie coś dla siebie – zaznacza Ewa Ściubidło.

Galeria Wiślanka oferuje 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), na której obok wspomnianych Vision Express i Lidl swoje sklepy otworzą marki z grupy LPP: Reserved, Mohito i House, jak również między innymi: Diverse, Esotiq, Orsay, 4F, Quiosque, Greenpoint, Triumph, CCC, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, home&you, czy Pepco.

Galeria Wiślanka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji: tuż obok skrzyżowania drogi krajowej DK81 (zwanej potocznie „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę Żor i prowadzi do autostrady A1. Obok Galerii powstanie parking na 600 samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie nowego obiektu mieści się przystanek komunikacji miejskiej, która w Żorach jest bezpłatna. W zasięgu Galerii Wiślanka mieszka ponad 750 tysięcy osób (źródło: GFK).

Za budowę pierwszej w Żorach galerii handlowej odpowiada uznana na rynku firma Strabag, a za komercjalizację spółka Mallson Polska.

Mallson Polska na SCF 2020 Exhibition & Awards

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.