Centrum Handlowe Tulipan z nowym lokalem Wasabi Sushi

W połowie lutego na terenie Centrum Handlowego Tulipan został otwarty nowy lokal gastronomiczny. Wasabi Sushi wzbogacił ofertę food courtu jednej z pierwszych galerii handlowych w Łodzi.

Dotychczas Wasabi Sushi obecne było na terenie CH Tulipan w formie stoiska oferującego gotowe zestawy sushi. Pakiety sprzedawane na wynos w systemie samoobsługowym cieszyły się sporym zainteresowaniem klientów, podobnie jak dostępne w punkcie produkty i półprodukty kuchni orientalnej. Teraz marka przeniosła się do pełnowymiarowego lokalu, liczącego 68 mkw. Oprócz zwiększonej powierzchni, która umożliwia serwowanie większej ilości sushi przygotowywanego na miejscu ze świeżych składników, właściciele marki planują również uruchomienie opcji dowozu.

Szersza oferta gastronomiczna

– Stawianie na rozwój najemców to jeden z naszych priorytetów – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektor CH Tulipan – Dzięki wspólnym działaniom możemy nie tylko zapewnić markom obecnym w galerii optymalne warunki do rozszerzenia oferty, lecz także zapewnić klientom odwiedzającym centrum miejsce stworzone na miarę ich potrzeb – dodaje Woźniak.

Obecność lokalu serwującego sushi stanowi ciekawe urozmaicenie gastronomicznej oferty CH Tulipan. A obecny tam food court już teraz oferuje rozmaite opcje, idealne zarówno na rodzinny obiad, jak i na szybki lunch czy biznesowe spotkanie. Wśród dotychczasowych restauracji znajdują się m.in. Restauracja A-Dong, Berlin Döner Kebap, Mia Pizza & Mia Caffè i McDonald’s. Świeże pieczywo i słodkie wypieki oferuje z kolei sklep firmowy marki Z Pieca Rodem.

Zarządca CH Tulipan jest firma Apsys

Centrum Handlowe Tulipan to jedno z pierwszych centrów handlowych w Łodzi, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Widzew. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Auchan, sklepy wnętrzarskie i meblowe takie jak Abra, Jysk i Komfort, Home&You oraz sklepy znanych marek, m.in.: Rossmann, HEBE, Vision Express, Monnari, Quiosque, Wojas, Orsay, Triumph, Szachownica, CCC, Pepco, KiK, RTV Euro AGD oraz  restauracje McDonalds, Berlin Döner Kebap, A-Dong, Mia Pizza, Mia Caffè, Wasabi Sushi.

Właścicielem Centrum Handlowego Tulipan jest fundusz Pradera Open Ended Retail Fund – należący do Pradery wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Drugim właścicielem Centrum Handlowego Tulipan jest fundusz Cromwell Polish Retail Fund. Natomiast zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.