Ruszył nowy park handlowy w Częstochowie

27 lutego w Częstochowie odbyło się otwarcie nowego parku handlowego w Częstochowie. Obiekt powstał przy ul. Jagiellońskiej 30 A.  Na ponad 2 tys. mkw. powierzchni swoje sklepy otworzyły tu sklepy: Action, RTV Euro AGD, Rossmann, już wkrótce ofertę uzupełni Piekarnia-Cukiernia Ziarenko. Klientom został udostępniony parking na 220 samochodów. W sąsiedztwie obiektu znajduje się hipermarket oraz stacja benzynowa.

– Nasze parki handlowe powstają w atrakcyjnych dla klientów lokalizacjach.  Mieszkańcy południowych dzielnic Częstochowy bez problemu dotrą do naszego obiektu, gdzie będą mogli skorzystać  z kompaktowej oferty handlowej obejmującej kilka najpopularniejszych kategorii zakupowych. Sąsiedztwo hipermarketu i stacji benzynowej czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym.  W dzisiejszych czasach nie trzeba już nikogo przekonywać, iż szybkie i wygodne zakupy  to dobro, którego poszukują klienci – mówi Katarzyna Zdunek, prezes spółki P.A. Nova Management.

Dziewięć obiektów handlowych w portfolio Panova

Inwestorem i jednocześnie projektantem oraz generalnym wykonawcą parku handlowego w Częstochowie jest P.A. Nova SA. Firma od ponad 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, zarówno dla własnych potrzeb, jak i dla klientów. PA Nova realizuje przede wszystkim obiekty komercyjne i przemysłowe. W portfolio firmy znajdują się obiekty handlowe, hale przemysłowe, produkcyjne i magazynowe, obiekty użyteczności publicznej oraz budynki mieszkaniowe. Spółka jest notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od lipca 2007 roku.

Grupa Kapitałowa P.A. Nova SA jest właścicielem dziewięciu obiektów handlowych (4 galerii handlowych: w Jaworznie, Kędzierzynie-Koźlu, Przemyślu i Kluczborku, pawilonu biurowo-usługowego w Raciborzu oraz 4 parków handlowych: w Jaworznie, Chorzowie, Zielonej Górze i Częstochowie). Zarządzaniem obiektami zajmuje się specjalnie powołana  w tym celu spółka P.A. Nova Management.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.