Xiaomi otworzy Mi Store w Częstochowie

W najbliższą sobotę, 7 marca o godzinie 11.00, Xiaomi otworzy pierwszy autoryzowany Mi Store w Częstochowie. Sklep zostanie zlokalizowany na pierwszym piętrze w Galerii Jurajskiej. Będzie to już szesnasty autoryzowany sklep producenta w Polsce.

Salon o powierzchni 110 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Jurajskiej, mieszczącej się przy Alei Wojska Polskiego 207 w Częstochowie.

Sieć sprzedaży Xiaomi w Polsce

Sieć sprzedaży Mi Stores składa się już z 16 lokalizacji w 11 województwach. Sklepy znajdują się w: Gdańsku (Forum Gdańsk), Rzeszowie (Galeria Rzeszów), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania), Katowicach (Galeria Katowicka), Gdyni (Centrum Riviera), Olsztynie (Galeria Warmińska), Lublinie (Galeria Lublin Plaza), Białymstoku (Galeria Alfa) oraz Szczecinie (Galeria Galaxy).

Produkty Xiaomi dostępne są również w 30 punktach sprzedaży Mi Points. Są to dedykowane przestrzenie w już istniejących sklepach, głównie niezależnych obiektach wielkopowierzchniowych, oferujących smartfony oraz sprzęt IT, RTV i AGD.

Czołowy producent smartfonów na świecie

Xiaomi konsekwentnie buduje swój wizerunek w oparciu o relacje z użytkownikami. Firma nieustannie szuka innowacyjnych rozwiązań, stawiając na pierwszym miejscu jakość i wydajność. Xiaomi tworzy produkty dostępne w uczciwych cenach, tak, aby każdy miał możliwość podwyższać komfort swojego życia dzięki technologii.

Xiaomi jest obecnie czwartą największą na świecie marką smartfonów, która utworzyła największą platformę IoT dla konsumentów z ponad 196 milionów inteligentnych urządzeń, z wyłączeniem smartfonów i laptopów. Obecnie produkty Xiaomi są dostępne w ponad 80 krajach i regionach na całym świecie, w wielu z nich firma pozostaje liderem. W lipcu 2019 roku pojawiła się po raz pierwszy w rankingu Fortune Global 500 na 468 miejscu. Zajęła również siódmą pozycję w kategorii Internet Services and Retailing. Xiaomi jest obecnie najmłodszą firmą na tej liście.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top