Sala Zabaw Fikołki otwarta w Galerii Wołomin

W ostatni weekend lutego do grona najemców Galerii Wołomin dołączyły Fikołki – centrum rozrywki i edukacji przeznaczone dla dzieci do 11. roku życia. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group

Fikołki zajęły lokal o powierzchni 450 mkw. w budynku parku handlowego i będą idealnym miejscem do organizacji urodzin w jednej z tematycznych  sal  – urodziny kulinarne i naukowe, urodziny z ulubioną postacią bajkową, urodziny sportowe (piłkarskie i ze wspinaczką), urodziny Brawl Stars i Minecraft. Największą atrakcją Fikołków jest 3-piętrowa konstrukcja z torem przeszkód, labiryntem, zjeżdżalnią czy tyrolką. Dostępna w lokalu ścianka wspinaczkowa składa się z wielu zróżnicowanych pod względem trudności tras, na których – pod okiem instruktora – dzieci mogą rozwijać swoją sprawność i pasję. Z myślą o maluchach powstała również strefa z basenem z piłkami.

Fikołki zajęły lokal o powierzchni 450 mkw.

– Fikołki spełniają oczekiwania klientów pod względem standardów obsługi klienta, czystości oraz bezpieczeństwa bawiących się. Wiemy, że rodzice powierzając nam dzieci oddają pod opiekę swój największy skarb. Oprócz rozrywki na najwyższym poziomie zapewniamy także edukację w postaci dodatkowych warsztatów oraz zajęć ogólnorozwojowych – zapewnia Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Do dyspozycji rodziców Sala Zabaw Fikołki oddaje przytulna kawiarnię, w której mogą zaczekać na swoje pociechy, ale również zamówić im drobne przekąski czy napoje.

– Portfolio najemców Galerii Wołomin budujemy z myślą o stałym poszerzaniu oferty przeznaczonej dla różnych grup wiekowych klientów. Przyglądamy się potrzebom klientów i dążymy do rozwijania propozycji rozrywkowo-rekreacyjnej. Fikołki doskonale wpisują się w tę strategię – komentuje Tomasz Górski, Retail Asset Manager Galerii Wołomin.

Sale Zabaw Fikołki są najszybciej rozwijającą się w Polsce siecią centrów rozrywki i edukacji z placówkami m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Płocku czy Bielsku-Białej. Do tej listy miast dołączy wkrótce Kraków, Poznań i Toruń.

Galeria Wołomin ma powierzchnię 25 tys. mkw. GLA

Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.