Berlin Döner Kebap powiększa sieć lokali

Na początku marca nastąpiło 52 otwarcie restauracji Berlin Döner Kebap. Tym razem sieć pojawiła się w Gdańsku, a dokładnie w Galerii Bałtyckiej.

– To już szósta nasza restauracja w Trójmieście i okolicach. Zarazem też, trzecia po Gorzów Drive i Złotych Tarasach, gdzie znajduje się dodatkowe stanowisko samoobsługowe. Tym razem, ze względu na ograniczenie miejsca postawiliśmy na pierwszy kiosk zamówieniowy montowany w ladzie. – mówi Karol Kostyrka, Manager ds. Rozwoju. – Mam nadzieję, że to otwarcie tylko umocni naszą pozycję w Gdańsku, a odwiedzający nas klienci, będą podobnie zadowoleni z jakości naszych dań, jak w pozostałych inwestycjach. – dodaje.

Berlin Döner Kebap działa w Polsce od ponad 20 lat. Jego wyróżnikiem od początku istnienia było serwowanie potraw premium w oparciu o najlepszej jakości składniki, jak 100 proc. wołowina i soczysty kurczak. Marka rozwija też ofertę zgodnie z panującymi trendami żywieniowymi. Znajdziemy tam m.in ofertę bezmięsną “vege” i dania powstałe w oparciu o takie składniki jak Falafel czy serek Halloumi. Sieć można odnaleźć m.in. w takich miejscach jak: Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Forum w Gdańsku, Galeria Kaskada w Szczecinie czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Mobilny Berlin Döner Kebap

Dania z Berlin Döner Kebap zamawiać można również korzystając z popularnych portali, takich jak pyszne.pl i pizzaportal.pl, a także Ubereats oraz własnej zamawiarki sieci kebapdostawa.pl. Różne opcje zamawiania dostępne są na różnych rynkach. Dzięki temu klienci mają możliwość ostatecznego wybór sposobu zamawiania dań. Jak podkreślają przedstawiciele sieci, nadal najpopularniejszym sposobem zamawiania posiłków pozostaje rozmowa telefoniczna, a rozwój delivery to odpowiedź na oczekiwania konsumentów i dynamiczną ewolucję tego kanału w Polsce. W planach sieci Berlin Döner Kebap jest połączenie możliwości składania zamówień z autorską aplikacją KebApp.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.