Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Ponad 3,8 tys. mkw. zajmuje salon Peek & Cloppenburg w Bonarce

Od 5 marca w krakowskiej Bonarce działa powiększony o 900 mkw. salon Peek & Cloppenburg, który zajmuje powierzchnię 3873 mkw. W Polsce pod szyldem Peek & Cloppenburg funkcjonuje 10 sklepów. Marka nie wyklucza kolejnych powiększeń.

– Cieszymy się, że krakowski salon Peek & Cloppenburg w Bonarka City Center zyskał nową, większą i jeszcze lepszą odsłonę. Lokalizacja w największym centrum handlowym Małopolski jest dla naszej marki ważnym punktem sprzedażowym – salon Peek & Cloppenburg działa tu od ponad 10 lat. Rozbudowana powierzchnia, stylowy wystrój i zupełnie nowe działy otwierają kolejny etap obecności Peek & Cloppenburg w Krakowie – mówi Paul Pörtner, dyrektor zarządzający sprzedażą detaliczną Peek & Cloppenburg.

Peek & Cloppenburg ze strefą lounge

Dwupiętrowy salon Peek & Cloppenburg, oprócz większej przestrzeni, zyskał również dwa zupełnie nowe działy: obuwia typu sneakers i aktywności fizycznej. Kolorowa przestrzeń – zdobiona manekinami w gimnastycznych pozach – przedstawia gamę funkcyjnych ubrań treningowych i akcesoriów światowych marek, w tym Tommy Sport i Lacoste.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

W salonie niezmiennie dostępny jest wybór odzieży i dodatków międzynarodowych brandów. Nowością natomiast są wydzielone firmowe butiki takich marek premium, jak Hugo czy Polo Ralph Lauren.

Udogodnieniem odświeżonego salonu są także komfortowe przymierzalnie ze strefą lounge, w których można zrelaksować się podczas zakupów, przymierzyć zamówienia ze sklepu internetowego Peek & Cloppenburg lub odebrać produkty zarezerwowane online, dzięki usłudze Click & Reserve.

Powiększony salon Peek & Cloppenburg znajduje się na obu piętrach Bonarka City Center przy ul. Kamieńskiego 11 w Krakowie. Jest otwarty codziennie od godz. 10:00 do 21:00, a w piątki i soboty – do 22:00.

Ponad 140 salonów w 15 krajach 

Peek & Cloppenburg to niezależna rodzinna sieć detalicznej sprzedaży mody i lider rynku odzieży luksusowej. Firmę tworzy ponad 16 tys. pracowników i ponad 140 salonów w 15 krajach Europy. Peek & Cloppenburg oferuje szeroką gamę produktów w różnorodnych stylach, w tym produkty marek międzynarodowych i własnych. Asortyment obejmuje modę na każdą okazję: od odzieży codziennej przez biznesową po wieczorową. Produkty w salonach Peek & Cloppenburg są starannie selekcjonowane, aby nieustannie kształtować trendy i inspirować klientów.

W 1998 roku, wraz z otwarciem sklepu w Austrii, Peek & Cloppenburg rozpoczęło międzynarodowy rozwój marki. W 2002, wraz z otwarciem sklepu w Warszawie, rozpoczęła się ekspansja na rynki Europy Środkowo – Wschodniej. Dziś marka posiada 10 sklepów w Polsce, do których sukcesywnie dołączają nowe sklepy, m.in. w Rumunii, Chorwacji, Czechach, na Litwie i w Słowenii, a do których w 2020 roku dołączy Serbia i w 2021 roku Estonia.