Biedronka zapewnia o regularnych dostawach

– Pracujemy na pełnych obrotach, by codziennie dostarczać do sklepów towar. Nasze Centra Dystrybucyjne działają przez całą dobę – mówi Wojciech Józefowski, dyrektor działu logistyki w sieci Biedronka.

Zarzdą sieci Biedronka zapewnia, że nie ma obaw o dostawy do ponad 3 tys. sklepów sieci w Polsce.

6 tysięcy pracowników, 1,2 tys. pojazdów i 16 Centrów Dystrybucyjnych w całym kraju działających przez całą dobę – tak w liczbach prezentuje się dostarczanie towarów w sieci Biedronka. Wszystko po to, by ponad 3 tysiące sklepów Biedronka w całym kraju mogło funkcjonować bez przeszkód każdego dnia – informują przedstawiciele sieci.

Od tempa i punktualności zależy praca sklepów sieci. Dlatego też Biedronka wypracowała precyzyjne procedury. Efekt: punktualność na poziomie 90 procent i wysoka skuteczność codziennego realizowania dostaw do wszystkich sklepów sieci. Utrzymanie przez lata tak wyśrubowanych standardów jest, jak informują przedstawiciele sieci, tym większym powodem do dumy, że kierowcy i centra dystrybucyjne zajmują się dziennie 5,8 milionami kartonów i 90 tysiącami palet. Na to, by wszystko działało jak należy w każdej sytuacji, pracuje w Biedronce 6 tysięcy osób oraz 16 Centrów Dystrybucyjnych rozsianych po całej Polsce.

– Pracujemy na pełnych obrotach, by codziennie dostarczać do sklepów towar, którego potrzebują nasi klienci. Nasze Centra Dystrybucyjne działają przez całą dobę, a dzięki wypracowanym przez lata procedurom jesteśmy przygotowani na wiele scenariuszy. Skuteczność i punktualność dostaw to nie tylko zobowiązanie wobec klientów, ale i nasz punkt honoru – zapewnia Wojciech Józefowski, dyrektor działu logistyki w sieci Biedronka.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.