AmRest: trzy metody zamawiania posiłków podczas epidemii koronawirusa

Dostosowując się do decyzji rządu, Grupa AmRest zamknęła w Polsce lokale w centrach handlowych. W pozostałych oferuje możliwość odbioru zamówienia na wynos, również w przypadku lokali Drive Through. Prowadzi także usługę dostawy do domu.

Firma AmRest jest Partnerem merytorycznym SCF Exhibition&Awards 2020.

– Na obecną chwilę nasze stanowisko pozostaje niezmienne: zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pracowników i gości traktujemy jako rzecz nadrzędną. Absolutnie rozumiemy, iż w obecnej sytuacji priorytetem jest powstrzymanie procesu rozprzestrzeniania się koronawirusa i bezwzględnie stosujemy się do rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia oraz wytycznych przekazanych przez organy odpowiedzialne za zdrowie publiczne. Wszystkie nasze lokale w centrach handlowych zostały zamknięte. W pozostałych natomiast jest możliwość odbioru zamówienia na wynos. Klienci są informowani, że mogą wejść do restauracji tylko w celu zamówienia i odbioru posiłku. Oferujemy również możliwość odebrania posiłku z okienka “Drive Through” – poinformowała nas Izabela Winsztal, PR  Manager w firmie AmRest.

– Obsługujemy zamówienia z dostawą do domu. W obecnej sytuacji oferujemy usługę bezkontaktowego dostarczania posiłków pod drzwi klienta, promujemy także opcje płatności online. Torby, samochody dostawcze, jak i sprzęty do płatności są na bieżąco dezynfekowane. Usługi te są świadczone z zachowaniem rygorystycznych środków bezpieczeństwa i higieny. Jest to nowa, wyjątkowa sytuacja, będziemy więc obserwować pracę restauracji i reagować na bieżąco aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym gościom i pracownikom – dodaje Izabela Winsztal.

Globalna działalność AmRest

AmRest Holdings SE jest jedną z wiodących publicznie notowanych spółek restauracyjnych w Europie. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem sieci La Tagliatella, Bacoa, Sushi Shop, Blue Frog oraz KABB. Obecnie Spółka zarządza liczbą ponad 2100 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 25 krajach: Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Hiszpanii, Francji, Belgii, Portugalii, Niemczech, Austrii, Luksemburgu, Szwajcarii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Armenii, Azerbejdżanie oraz Chinach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.