Super-Pharm wprowadził nowe rozwiązanie w odpowiedzi na koronawirusa

W trosce o ochronę zdrowia klientów i pracowników sieć handlowa Super-Pharm uruchomiła na stronie internetowej www.superpharm.pl nową opcję – czat z farmaceutą. Dzięki tej funkcji, w zaledwie kilka minut, klienci Super-Pharm będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące podstawowej opieki farmaceutycznej.

Czat z farmaceutą to nowa funkcjonalność dostępna na stronie internetowej www.superpharm.pl, która została uruchomiana w celu poszerzenia możliwości kontaktu klientów z pracownikami Super-Pharm, ale też odciążenia infolinii, działającej obecnie w trybie alarmowym zgodnie z wytycznymi.

Czat ze specjalistą Super-Pharm

Zadaniem farmaceuty, który będzie do dyspozycji na czacie Super-Pharm – jest udzielanie odpowiedzi w kilka minut na pytania z zakresu:

· podstawowej opieki farmaceutycznej;

· dostępności leków w placówkach Super-Pharm;

· sposobu funkcjonowania placówek Super-Pharm (bieżące godziny otwarcia, ewentualne zmiany, etc.);

· prewencji i działania w przypadku podejrzenia zachorowania na COVID19 (zgodnie z oficjalnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia).

Wystarczy wejść na stronę www.superpharm.pl i kliknąć w ikonę czatu, która znajduje się w prawym dolnym rogu. Po otwarciu okienka wiadomości wyświetlają się obecnie dostępni farmaceuci oraz pole umożliwiające napisanie tekstu i załączenie pliku – na przykład skanu recepty. Czat z farmaceutą ma też opcję Intercom Messenger.

Marka zachęca do korzystania z nowego udogodnienia. Farmaceuci Super-Pharm pozostają do dyspozycji klientów za pośrednictwem czatu w godzinach 9-17.

Obecnie sieć Super-Pharm liczy 80 standardowych placówek drogeryjnych. 10 placówek zostało rozszerzonych o nowy czwarty dział – optyczny. Super-Pharm Optic oferuje profesjonalne badanie wzroku oraz bogaty asortyment: okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i akcesoria.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.