AmRest wspiera personel medyczny w Polsce

AmRest, operator sieci restauracji KFC, Pizza Hut, Burger King oraz kawiarni Starbucks, od tygodnia dostarcza darmowe posiłki do szpitali w kilkudziesięciu miastach w Polsce, by wesprzeć personel medyczny zaangażowany w walkę z koronawirusem. Do tej pory firma przekazała ponad 7 tys. posiłków.

AmRest dostarcza kubełki KFC, pizze, burgery oraz kawę i desery do 50 placówek, w tym szpitali zakaźnych m.in. w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Dostawy odbywają się w sposób bezkontaktowy. By wyrazić wdzięczność i dodać otuchy w tym wymagającym czasie, pracownicy restauracji i kawiarni dodają odręcznie napisane na opakowaniach życzenia, a także słowa uznania dla personelu medycznego.

W środę 18 marca firma nawiązała partnerstwo strategiczne z #WzywamyPosiłki. To inicjatywa obywatelska łącząca restauracje z pracownikami służby zdrowia, którzy od dwóch tygodni walczą z pandemią koronawirusa. Partnerstwo AmRest i #WzywamyPosiłki pozwoli na dotarcie do nowych placówek, a tym samym na zwiększenie skali pomocy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.