Trzech najemców otworzyło sklepy w Stop Shop Siedlce

Należąca do największej sieci detalicznej w Polsce – spółki Jeronimo Martins Polska, Biedronka, jak również sieć nowoczesnych drogerii Hebe oraz debiutująca w Siedlcach marka Dealz – to trójka najemców parku handlowego Stop Shop Siedlce, która w dniu 26 marca oficjalnie rozpoczęła swoją działalność.

Sklepy te mogły zostać otwarte, gdyż spełniają wszelkie wymogi ostatnich rozporządzeń rządowych, w kontekście aktualnej sytuacji związanej z COVID-19. Pozostali najemcy tego obiektu będą mogli zostać otwarci w momencie, gdy sytuacja dot. koronawirusa zostanie ustabilizowana i wydane zostaną decyzje o przywróceniu handlu.

Sieć Biedronka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych detalistów, mający ponad 3 tys. sklepów w ponad 1.100 miejscowości.  Szeroki asortyment tego supermarketu, który w Stop Shop Siedlce zajął łączną powierzchnię niemal 1,1 tys. mkw., zapewni klientom dostęp do produktów potrzebnych w codziennym życiu, dostosowanych do różnorodnych oczekiwań, zarówno kulinarnych, jak i cenowych.

Hebe, sieć nowoczesnych drogerii, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku, w Stop Shop Siedlce wynajęła lokal o wielkości ponad 300 mkw.

Debiutująca w Siedlcach marka Dealz, oferuje szeroki asortyment ponad 3.000 produktów znanych marek, w tym artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. W siedleckim parku handlowym Dealz zajął powierzchnię niemal 550 mkw.

Otwarcie w dobie epidemii

– Przygotowywaliśmy się do otwarcia Stop Shop Siedlce od kilku miesięcy. Nasz scenariusz zakładał oficjalne uroczystości połączone z szeroką kampanią promocyjną oraz szereg atrakcji dla mieszkańców. Jednak na ostatniej prostej sytuacja uległa zmianie ze względu na COVID-19. Immofinanz oczywiście popiera wszystkie środki podejmowane przez rząd w interesie zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Dlatego otwieramy obecnie trzy sklepy, z asortymentem którego znaczenie w aktualnym czasie jest o wiele szersze. Tak szybko jak wszystko wróci do normy, będziemy mogli poinformować o otwarciu pozostałych sklepów. Liczymy, że Stop Shop Siedlce stanie się nowym, popularnym miejscem zakupów dla lokalnej społeczności – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

Stop Shop Siedlce posiada łącznie ponad 14 tys. mkw. pod wynajmem. Oprócz trzech sklepów, które rozpoczęły swoją działalność, mix najemców tego parku handlowego obejmuje: KFC, CCC, Deichmann, Jysk, Euro RTV AGD, Smyk, Martes Sport, Rossmann, Tedi, Sinsay, House, Cropp, Pepco, Świat Zabawek, Kik, Diverse, Komfort, Kakadu, Vision Express, czy Cafe Qubek.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.