Saller: w Kutnie trwają prace przy rozbudowie parku handlowego

Grupa Saller rozpoczęła realizację drugiego etapu inwestycji parku handlowego w Kutnie. Powstające obecnie około 5 tys. mkw. powierzchni znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego już centrum o powierzchni około 4 tys. mkw., które poddane zostało znaczącej modernizacji.

Obydwa etapy łącznie z sąsiadującą Biedronką zaoferują klientom parku handlowego prawie 10 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz ponad 200 miejsc parkingowych.  Grupa Saller planuje również w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego , jak i modernizowanego parku wybudować dodatkowo kolejny kompleks handlowy o powierzchni około 6 tys. mkw.

Portfolio Grupy Saller

Grupa Saller posiada w Polsce obecnie ponad 70 obiektów, kolejne kilkanaście projektów znajduje się w fazie realizacji. Firma jest nie tylko długofalowym inwestorem, ale także partnerem pomocnym przy rozwiązywaniu problemów w całym okresie najmu, ponieważ sama zarządza i utrzymuje swoje obiekty. Wśród najemców w handlu detalicznym chętnie współpracujących z Grupą Saller wymienić należy między innymi:, Kaufland, Tesco, Castoramę, OBI, Jysk, Aldi, Lidl, Biedronkę, CCC, Deichmanna, C&A, H&M, Grupę LPP (Cropp, House, Mohito, Reserved, Sinsay), KiK, Pepco, Rossmanna i Hebe, Martes Sport, Sportisimo, Media Expert, Neonet,i RTV Euro AGD, sieci Action i Dealz oraz wiele innych, w tym również lokalne firmy i przedsiębiorstwa.

Grupa Saller założona została przez Josefa Sallera w 1981 roku w Bawarii. Główna siedziba firmy znajduje się w Weimarze – Legefeld (Turyngia), polska centrala mieści się we Wrocławiu. Grupa Saller to działający na rynkach czeskim, niemieckim, polskim i słowackim inwestor długoterminowy, który planuje, buduje, rozbudowuje oraz utrzymuje nieruchomości komercyjne skupiając się przede wszystkim na parkach oraz centrach handlowych. Łączna powierzchnia najmu w Polsce to około 353 tys. mkw., w skali międzynarodowej Grupa zarządza ponad 1,66 mln powierzchni najmu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.