scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

TUF Real Estate: Generalny Wykonawca planowo rozpoczął budowę Pasażu Warmińskiego

pasaz-warminski-tuf-real-estate-wizka1

W Lidzbarku Warmińskim powstaje nowoczesny park handlowy o powierzchni blisko 6 tys. mkw. Spółka TUF Real Estate, inwestor Pasażu Warmińskiego, w marcu przekazała teren budowy Generalnemu Wykonawcy – firmie ILHO PL S.A. Otwarcie obiektu planowane jest na koniec listopada 2020 roku.

Pasaż Warmiński to pierwszy i jedyny nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, który powstaje w Lidzbarku Warmińskim przy ulicy Olsztyńskiej (województwo warmińsko-mazurskie). W trzech budynkach udostępniona zostanie powierzchnia blisko 6 tys. mkw. GLA oraz parking na ponad 150 aut. W obiekcie swoje sklepy otworzą znane marki sieciowe, między innymi: Biedronka, Rossmann, CCC, Martes Sport, Pepco, Smyk, Media Expert i KIK.

Pasaż Warmiński skomercjalizowany w 90 proc.

Firma TUF Real Estate na początku marca podpisała umowę z Generalnym Wykonawcą na realizację Pasażu Warmińskiego w Lidzbarku Warmińskim. Wykonawcą inwestycji została ILHO PL S.A. z siedzibą w Warszawie, z której usług TUF Real Estate korzystało już przy budowie Pasażu Chełmińskiego. Inwestycja prowadzona będzie na terenie miasta przez osiem miesięcy bezpośrednio przy drodze krajowej 51 relacji Olsztyn-Lidzbark Warmiński. Otwarcie Pasażu Warmińskiego planowane jest na koniec listopada 2020 roku.

– Pod koniec 2019 roku rozpoczęliśmy rozbiórkę i prace przygotowawcze inwestycji. W marcu Generalny Wykonawca, zgodnie z harmonogramem, rozpoczął prace budowlane. Nie przewidujemy żadnych problemów – wszystkie etapy projektu idą według planu, posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia. Obecna sytuacja na rynku jest jednak dynamiczna, ale jesteśmy przygotowani na wszystkie możliwe scenariusze. Wierząc, że taki stan rzecz jest przemijający, razem z ILHO PL S.A. podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu robót w tym trudnym okresie, zapewniając przy tym odpowiednie środki bezpieczeństwa.  Komercjalizacja Pasażu Warmińskiego jest już praktycznie ukończona, gdyż mamy podpisanych 90 proc. umów. Na Święta Bożego Narodzenia mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego i okolic będą mogli zrobić zakupy w naszym obiekcie – mówi portalowi retailnet.pl Fabian Eryk Barabarowicz, wspólnik zarządzający TUF Real Estate.

TUF Real Estate realizuje parki handlowe

Spółka TUF Real Estate wywodzi się z grupy przedsiębiorstw działających pod marką TUF. Jej założycielem jest Radosław Jarmuła, W skład grupy TUF wchodzą spółki z branży ubezpieczeń, healthcare, fitness, oraz start-upy technologiczne. Spółka TUF Real Estate jest inwestorem trzech parków handlowych: Pasażu Chełmińskiego, Pasażu Warmińskiego i Pasażu Golubsko-dobrzyńskiego. TUF Real Estate zapraszamy do kontaktu osoby, firmy i biura pośrednictwa nieruchomości dysponujące gruntami pod zabudowę komercyjną (lp.erfut@tkatnok).

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required